'90 körüli Taurus kombi 3.8 V6 bontódik

Autót vagy alkatrészt keresők - kínálók területe

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

custom cruiser
Kabóca
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.03.14 1:19

'90 körüli Taurus kombi 3.8 V6 bontódik

Hozzászólás Szerző: custom cruiser » 2012.03.14 11:58

Sziasztok!

Zsila Péter vagyok, a V8cars.hu-ról többen ismertek már.
Az élet úgy hozta, hogy nekem is lett egy Fordom. Sajnos hiányos és nem mindene jó állapotú, ezért bontásra kerül, hogy Titeket kiszolgáljon alkatrésszel.

Az autóban a 3.8-as V6-os motor van, sajnos kisebb hiányosságok miatt nem indítható. A váltója valami AXOD variáns lehet, kérésre keresek rajta jelöléseket. Az előző tulaj szerint a motor is és a váltó is jó volt, de garanciát nem tudok rájuk vállalni, mert én nem tudom kipróbálni. Az önindító, és némi elektronika hiánya akadályoz ebben.

A kaszni szemre jó állapotban van. Hiányzik a frontrész, a két első sárvédő. Az első lámpákkal találkoztam a csomagtartóban. Nyolcszemélyes, de a harmadik üléssornak csak a felhajtható háttámlája van meg, az alja hiányzik. A hátsó lökhárító sérült, a hátsó ajtón az üveg külön nyitható. A szélvédő repedt.

Nagyon gazdag a felszereltsége: alufelni, elektromos első ülések, digitális műszerfal és -klíma, elektromos ablakok és -tükrök, tempomat, szervó, stb. Sajnos ezeket se tudom kipróbálni az elektronika rendezetlensége és hiányossága miatt.

Kérésre szívesen készítek képeket az autó egyes részeiről. Albertirsán megtekinthető, Bp-től 50 kilométerre. Kérésre postázok is belőle cuccokat, ha messze vagy. Kérdésekre szívesen válaszolok itt, vagy a 06 20 361 21 41-es számon.

Köszönöm a figyelmet!


Kép Kép

Kép Kép

Válasz küldése