Off autós élmények, találkozók, versenyek

Ha épp nem amerikai Fordról akarsz beszélgetni, akkor annak itt a helye

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Off autós élmények, találkozók, versenyek

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2008.08.25 7:31

Péntek-szombat-vasárnap Zlinben voltam, Intercontinental Rally Challenge futamon (IRC).

Anno, amikor még izgalmas volt a magyar rally, 10éven keresztül kint voltam szinte minden OB futamon.... aztán vagy 5 éve csak egy-kettőn, és inkább csak a társaság miatt.

Hát ez most elég jó volt... nyomta mindenki, egész jó pályák voltak.... többnyire sikerült jó helyekre állnunk... míg itthon az első 10autó nézhető, itt 30-40... szóval az élmény is nagyjából ennyivel több.

Szóval rally jó... főleg, ha nem megéllhetési :roll:

Kép Kép

Kép Kép
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2008.08.25 10:27

Sikerült magamnak meglepetést is okozni... nem vagyok telefon fetisisszta, csak telefonálok rajta, szükség esetén fotózok vele...

Most is volt szükség, és ekkor vettem észre (1 év után), hogy tud 640x480as felbontásban sorozatfelvételt is csinálni...

Természetesen nem profi tükörreflexes kategória, de hirtelenre tökéletes..

Ehun 2 kép:
Kép Kép

A közelben közben Historic rally is volt, amire nem jöttünk rá hol lehett, de csak tátottuk a szánkat a sok kalsszikus rally autó látványától (Skodák, Asconák, Fiat 128asok...).

Itt egy 1000 MB, igaz már egy tréleren kaptam le

Kép
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Válasz küldése