II. Magyar Mustang Találkozó és Ford Cruising, 2008.06.15

Rendszeres összejövetelek, alkalmi találkozók itthon és külföldön

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
kunokb
Úrvezető
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2008.06.02 18:52
Tartózkodási hely: Bátaszék

Hozzászólás Szerző: kunokb » 2008.06.15 21:29

Kép
"Nagypapa és unokája..."



értem csucsu, és megadom, ott a pont! :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kunokb 2008.06.15 21:31-kor.

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22132
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2008.06.15 21:29

Ebony and Ivory ;)

Kép



Generációk

Kép



Heppi börszdé! :birthday:

Kép

A összes képet itt találjátok. ;)

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2008.06.16 1:15

Öröm és bódottá !!!! :elwood:

Ha mindenki csak negyedannyira érezte jól magát, mint szerettük volna, már akkor is nagyon jó buli volt :tuzes:

Asszem ez így volt jó, ahogy volt... még akkor is, ha 12.45-ös érkezésünk és az előrendelésem ellenére is csak 3/4 4kor kaptam kaját :monokli: önző... :lama:
Nem baj, somi intézte a rendelést... és ők 15perc alatt kaját kaptak, már a cigi is megvolt, és gyors délutáni sziesztára készültek mikor a "kivülállók" szerencsésebbjei a levesüket megkapták :sallala:

Asszem az "így kialakított szabad időben" azért jól elszórakoztunk és némileg sikerült egymást is "megismerni"...

18 Mustang és majd 50 fő a "párás " idő ellenére is... Aki otthon maradt, örökké bánni fogja!!! Látványnak sem voltunk rosszak!
Nyugodtan mondhatom, hogy a konvojunk mindenhol kellő feltűnést keltett :stang: és minden generáció képviseltette magát (ha nagyon szőrözünk, akkor sajnos 68-73 nem... de maj' jövőre)...

Egy rövid ráalvás után is csak azt tudom modani, hogy nagyon jó éreztem magamat!!!

Külön köszönet a messzebbről érkezőknek (és a legtovább éhezőknek :monokli:), hogy nem hagyták a baljós kinézetű időjárástól megtéveszteni magukat.

Egy-két érdekes tanúlsága mindenképpen volt a találkozónak... számomra...

Szakmai
- az SN95ös Mustangokban (1994-2004) a sperr diffi opcionális extra volt Martin és Bandit szerint is... ezt csekkolom, van 94-95-ös katalógusom... hihetetlen... de maj mondom

Nem szakmai
- a vendéglátás rejtélyes mint a Jedi ereje... nekünk részben a sötét oldal jutott :monokli:
- 2 óra várakozás után a szarvasbogár is nagyon csábító ajánlat :tuzes:
- először a gyerekek egyenek... utána az éhező felnőttek, megehetik a felhízlalt gyerekeket :hmm: :bakker: :hulye: :mrgreen:
- Tomitomiék gyerkőceit nem szabad váratni az ebéddel, mert érthetetlen módon a várakozás alatt nyakig sárosak lesznek... majd megeszik az apjukat... Tündi, a virágokat lovasfutárral küldjük a Tomi sírjára :monokli:
- a hagymaleves cipóban több ember részére is életmentő lehet :shhh:
- 3 óra várakozás után az sem zavart, hogy némileg porcicás volt a pulykám :hyper: (tudom, sokáig sűlt a krumpli... :monokli:)
- a Bötyökefalvi (vagy mi) utca cukrászdájában a 3 gombóc 3 lapátot jelent... és ezt bele is tudják gyömködni, egy standard méretű tölcsérbe is :ff:
- és a legfontosabb: minden szerszámot és autós kelléket száműzök az autóból, az új menetfelszerelés: 12 fős étkészlet, poharak, 1-2 dugóhúzó, tölcsérek... így nem fogjuk tudni zavarba hozni az éttermeket akkor sem, ha 12en érkezünk, lesz elég tányér, pohár és kanál is :monokli:

... jah, erről majd megfeledkeztem: a mosogatógép gyorsprogramja fél óra... ezért sikerült 10turnusban ebédelnünk :woohoo:

A vendéglátási anomáliak ellenére is örülök, hogy ott lyukadtunk ki... a hely mesés, a kaja jó volt, a parkolóban is szinte elfértünk... szóval nem volt ott semmi baj... adott helyzetben és pillanatban, kissé talán éhesebbnek tűntünk, mint kellett volna, de ezeket majd buddhista metódusokkal a következő talira korrigáljuk, igény esetén tömeghipnózist és tömeges meditációt alkalmazva az egész társaságot bágyadt melankóliába süllyesztjük :rrr:

nah hirtelen ennyi... majd még úgyis jönnek a sztorik... továbbijoéccakát!!! :sleepy:
A hozzászólást 6 alkalommal szerkesztették, utoljára StangMan 2008.06.16 2:27-kor.
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2008.06.16 2:03

Jééééé mennyi szmájli... Jó színes :monokli:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2008.06.16 2:26

Jah, örülök, hogy azért Bandit mégis eljötté'... na... pedig úúúúúútállak !!! :racs: :monokli:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2008.06.16 8:12

A kaja kiérkezése valóban korrupciógyanúra adhat okot :D Pedig nem, szóval Stang, :buttkick: Viszont így mindenkinek volt ideje megbeszélni jól mindent, sőt, még némi gyújtásállítás is belefért a programba!

Sajnáljuk, hogy nem tudtunk a pónival menni, és alaposan emelni ezzel a krúz fényét :monokli:

Jó volt, na.

Avatar
Alien
Úrvezető
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2007.07.26 14:49
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Alien » 2008.06.16 8:59

Nagyon bosszantott, hogy nem lehettem ott. Az agyban fekudtem egesz nap. No nem azert, mert lusta voltam, hanem mert ki sem lattam a fejembol, es most is nehezemre esik az iras. Szoval orvosi igazolasom van a tavolletre. :)
Irigykedve nezegettem a kepeket, es sajnalom, hogy megint csak tavoli fantomkent vagyok tagja a forumnak. Legkozelebb elvitetem magam valahogy, ha megint lebenulnek. :)
Gratula a sok vashoz, es a szervezesnek (kajat leszamitva). Tudom, csak sajnalnom lehet, hogy nem lehettem ott.
Viszont akkor ettem, amikor akartam. :)
Amugy furcsanak talalom, hogy le van adva a rendeles, es ennyit kellett varnotok. Ennyi erovel nem is kellett volna rendelni elore.
Alien

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2008.06.16 9:08

Te, végül is nem volt gond, mert habár kissé felhúztuk magunkat, jót dumáltunk, meg poénkodtunk... szóval rossz pont jár az étteremnek, mert ennek nem így kéne lennie, de el voltunk, nem az volt, hogy mindenki maga alá nézve számolgatta a perceket...
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
Schiszi
Úrvezető
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2007.07.23 19:32
Tartózkodási hely: Vecsés

Hozzászólás Szerző: Schiszi » 2008.06.16 9:41

somi írta: sőt, még némi gyújtásállítás is belefért a programba!
Mivan Bandit, már a Mustang találkozó is gyújtásállítással telik neked? :twisted:

Nagyon jók lettek a képek, és szép helyen jártatok, biztos jó lehetett!

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2008.06.16 10:13

Hihhhihíí Schiszi, honnan tudtad, hogy Bandit követte el? :roll:

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2008.06.16 10:20

mer olajos volt a tarkója is... :monokli:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
Bandit
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2007.07.03 16:22

Hozzászólás Szerző: Bandit » 2008.06.16 11:50

Persze, de most nem a sajátomon állítottam. :)
Azon csak kábeleket cseréltem. :D

Avatar
Schiszi
Úrvezető
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2007.07.23 19:32
Tartózkodási hely: Vecsés

Hozzászólás Szerző: Schiszi » 2008.06.16 16:54

somi írta:Hihhhihíí Schiszi, honnan tudtad, hogy Bandit követte el? :roll:
Mert amióta ismerem mindig gyújtást állít! :D
Már lassan kezdem azt hinni, hogy ez a hobbyja :twisted:

Avatar
Fölesz
Úrvezető
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2007.07.05 21:15
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Fölesz » 2008.06.16 21:02

Schiszi írta:
somi írta:Hihhhihíí Schiszi, honnan tudtad, hogy Bandit követte el? :roll:
Mert amióta ismerem mindig gyújtást állít! :D
Már lassan kezdem azt hinni, hogy ez a hobbyja :twisted:
ááá, csak ahoz ért :D

Avatar
Bandit
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2007.07.03 16:22

Hozzászólás Szerző: Bandit » 2008.06.17 9:12

Kinek a gyújtás, kinek a váltó, kinek a hűtő... :sallala:

:kbf:

Válasz küldése