"Volt egyszer egy vadkelet" - 08.07.12.

Rendszeres összejövetelek, alkalmi találkozók itthon és külföldön

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
Chromlo
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2007.07.03 9:06
Tartózkodási hely: Vecsés

Hozzászólás Szerző: Chromlo » 2008.07.11 19:34

10-töl dolgozgatunk kicsit, majd meglátjuk odaérünk e.
Igyekszünk :D

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2008.07.12 22:18

Áááálllat jót autókáztunk!

Jó kis hely a western kricsmi, néhány egyszerű kajával, jó zenével, múzeummal, fogdával :D Volt jó sok motoros, némelyik klassz trike-kal, egyik kispócki motorral szerelve. Meg láttunk sok traktort és kombájnt, mert a tsz felé pontosan a kricsmi előtt vezet az út. Ja, meg láttuk Tatabányán az összes helyet, ahol visszafordulást lehet gyakorolni, volt Stangnek príma GPS-e, ez attól volt. :monokli:

Este hazakísértük Papamaciékat Esztergomba, ahol rövid városnézés, és fagyizás volt a program. Majd Dobogókő felé vettük az irányt, istenkirály az az út is, hasonlóan a Tatabányáról Esztergomba vezető úthoz, csak már rohadt sötét volt, és Lemans kolléga balos fényszóróját be kéne állítani :gonosz:

A Pontiacnak egyébként állat jó a hangja, ezt minden egyes elindulásnál meghallgathattuk, meg a mozdonydudája is nagyon jó. :D

A pónink külön dicséretet érdemel, vitézül nyomta le a 250+ kilométert.

Na, irány a fürdő, mert elképesztő Mustang-szagunk van :roll:

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2008.07.12 22:19

Nah, én már itthon....

HŰDEJÓVOLT!!! :chachacha:

Tényleg... igaz meleg volt, és a lányok inkább strandra mentek volna... :oops: de majd kárpótoljuk őket ;)

A konvoj nem volt nagy, így pont kényelmes volt... Somiék, LeMans-ék, Chromlóék velünk majd Lömiékkel, Papamaciék, Gregék (ők Cadillac-esek) és mi.

Tatabánya monnyon le... a tököm ki van vele... a táblákat vagy lelopták, vagy egyszerűen a lényeget nem táblázzák ki... rutinoztunk némit, ide-oda... de végül is krúzolni mentünk :luzer:

A hely bazi jó, az apró nem tetsző dolgok fényében is... csinálják, csinálják, alakul, de még van vele meló...

Kezdem azzal ami nem tetszett, csak azért, hogy utána csak jókat mondhassak :hehe:

A konyhában a a legyek és kaja aránya 50-50% volt.... ez nagyon zavart... meg kéne oldaniuk...

Ha mondjuk 50autóval rendezünk oda egy rendezvényt, akkor az 50 autó itt-ott leparkol, de a 100-150 embernek már nem lesz hely... ez ahely inkább olyan max... de nagyon MAX 100 emberre van szerintem méretezve.

Ami még nem tetszett, hogy nagyon zsúfoltra vannak téve az űlőhelyek... azta is értem, hogy a vadnyugaton az ilyesmivel nem foglalkoztak :mrgreen: Szóval ha minden asztalnál ülnek, akkor egyszerűen lehetetlen közlekedni.

Ennyi a negativum...

Szép kis napot fogtunk ki, pont műsor is volt... szólt a zene ... jó volt...
Nemtom, hogy volt-e valami a szögbeverő, fazekaskorong lovagló és vizespólos sörhas versenyből... remélem igen :taps:

Tetszik a hely hangulata.... egyenlőre két épület van, de ez biztos bővülni fog.
Az egyik épület felső szintjém kis kiállítás van, nagyon sok infóval a vadnyugatról... kb 20-25 percet voltunk fenet, és már volt amit csak átfutottam... Jesse James, Wyatt Earp, Doc Holiday, Buffalo Bill, Geronimo, az aranyláz.... sok-sok kép és infó... jól esett az olvasgatás...

Kajáltunk is természetesen...
Írják is, hogy szerény a kaja választék... nem volt nagy de jó volt... Mi egy tál chilisbabot és egy babgulyást ettünk, ehhez ittunk egyszer 3deci és egyszer 5deci ásványvizet, meg ettünk 5 palacsintát és 2500 volt...
Nem vészes... De tényelg finom volt.
Ja, volt Dr Pepper kóla, Lömiék felvásárolták a készletet...
Egy kicsit zavart csak, hogy a szénsavmentes ásványvíz, habár kanadai indián földről származott, egy éve lejárt... mind... a mentes víznek azért ez annyira nem jó... de mondom ez sem vette el kedvem a helytől...

4re értünk oda, 1/2 8 ig voltunk....

Hazafele Tarján-Esztergom úton jöttünk, ami mesés... Esztergomnban egy kis fagyi, majd 1/2 10 körül búcsúztunk el Papamaciéktól...

Jó volt... Még megyünk :klassz:

Képek maj holnap, mer a kocsiban maradt a fényképezőm...

Chromlo csinált jó kis autóból kinézős-menős képeket, azt majd jól lenyúljuk róla...

Egy túránk se legyen rosszabb... :stang:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2008.07.14 8:11

Így két nap távlatában is nagyon jól éreztem magam...

Jó kis hely... apróságokon még javítanak, és akkor már semmit nem kritizálhatok ;)

Henryx (ő a tulaj) a V8-on írta is, hogy a bazi nagy betonplaccon, amit oldalt láttunk, egy Saloon-t kíván építeni... remélem sikerül neki... :klassz:

Szemben, ahova papamaci is parkolt, pedig terbvei szerint játszótér lesz gyerekeknek, indiánsátor miegymás, kalsszikus western stílusban...

részemről még tervezek ide vissza-visszanézni :sapi:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2008.07.14 8:28

A néhány képemet este felteszem... aztán majd tolom a többiekét is...
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
Fölesz
Úrvezető
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2007.07.05 21:15
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Fölesz » 2008.07.14 9:00

na azért én is krúzoltam hétvégén kicsit....vasárnap este ugye mindenki haza balatonról + balaton sound + baleset......balatonboglár - bp 4:45 alatt lett teljesítve

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2008.07.14 9:18

fasza.... akkor ez még krúzolás sem volt :monokli:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
Fölesz
Úrvezető
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2007.07.05 21:15
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Fölesz » 2008.07.14 9:29

hát ja..kicsit olyan furán éreztem magam h a belső sávban álltam :)

Avatar
Schiszi
Úrvezető
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2007.07.23 19:32
Tartózkodási hely: Vecsés

Hozzászólás Szerző: Schiszi » 2008.07.14 13:22

Mi is nagyon jól éreztük magunkat, tényleg egy klassz napot tudhatunk magunk után.
Köszönjük Stangman-éknek az odafele utat, és LeMans-éknak a visszafele utat. 8) Nagy élmény volt.

Avatar
LeMans67
Városi versenyző
Hozzászólások: 2314
Csatlakozott: 2007.07.03 7:34

Hozzászólás Szerző: LeMans67 » 2008.07.14 14:15

Nagyon jó túra volt. Elnézést, hogy a kezdetéről lemeradtunk, de sajnos asszonynak munka jött közbe, ezért is késtünk. :x

StangMan már részletezte a légy gondokat, amit Henryx szerintem egy az amerikai filmekből ismert "rovar sercegtető" segítségével orvosolghatna :D . Ettől függetlenül aranyos filmekből ismert fedők voltak az ételek felett, ami jó ötlet volt. A fasírt finom :!: volt az uborka nekem nagyon ízlett. A párom a palacsintát dicsérte. Chromlo alíg bírt a chilis babbal... :P

A nap megkoronázása a DrPepper volt. Köszönjük :!: Remélem még sokszor eljutunk oda és élvezhetjük a hely hangulatát.

Papamaciéknak hálásak vagyunk az Esztergom város sötétben, tárlat vezetésért és a fagylaltért.

Somiékat sajnálom, hogy bevilágítottuk, de még az eredeti lámpabeállítás van, ami ugye ... :) Chromlóék szerintem már kivoltak a végén, mert az autóban énekelni kellett és nevetni állandóan.. :)

Jó túra volt, sok ilyet még... :P

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22132
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2008.07.14 14:49

Írigykedem, de :pics: ;)

(Szívesen felteszem a képeket, ha elkülditek.)

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2008.07.15 5:25

Na tessék.... akkó a képek itt találhatók: Volt egyszer egy vadkelet album

:hullam:

Aki kűdene képeket, szójjon, és magánban adok linket a feltöltéshez...
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22132
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2008.07.15 8:28

Jó kis helyen jártatok. :klassz: Már duplán sajnálom, hogy nem tudtam elmenni. :|

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2008.07.15 8:47

Még megyünk... ;)

Ha akarod majd téged is elhívunk... :monokli:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
papamacicica
Úrvezető
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2007.10.11 9:59
Tartózkodási hely: Esztergom

Hozzászólás Szerző: papamacicica » 2008.07.15 12:33

Mi is megyünk!

Válasz küldése