IV. Magyar Mustang Találkozó és Ford Cruising, 2010.04.17

Rendszeres összejövetelek, alkalmi találkozók itthon és külföldön

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
doGmAI
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1228
Csatlakozott: 2007.08.28 11:42

Hozzászólás Szerző: doGmAI » 2010.04.17 20:37

Én is jól éreztem magam, én is köszönöm a szervezést! fotók meg majd. Először rencám törlés.

Avatar
Martin
Úrvezető
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2008.06.02 22:42
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Martin » 2010.04.17 21:04

és minden Cruis résztvevő vas működött!!! :klassz:
Szerencsés nap! :D
[color=yellow]- '94 Kenne Bell Mustang GT -[/color]
töltött kígyó

Avatar
Chromlo
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2007.07.03 9:06
Tartózkodási hely: Vecsés

Hozzászólás Szerző: Chromlo » 2010.04.17 21:18

Na mi is itthon, kicsit még kocsikáztunk.
Jó volt ez a tali, az utat mi mondjuk kicsit rövidebbre vettük, a nép meg minket követett. Biztos nem láttak még ilyen szépet, mint mi. :D
A kaja finom volt, és ezúton szeretném megköszönni mindenkinek aki nem várt a kajára, hogy 5 óra helyett csak 3-at kellett a kajcsira várni.
A sütögetős party tényleg jó ötlet, bár a teljesítménytúrás kondérfőzés is szimpatikus volt nekem.
Köszönjük mi is a szervezőknek...
:klassz:

Avatar
papamacicica
Úrvezető
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2007.10.11 9:59
Tartózkodási hely: Esztergom

Hozzászólás Szerző: papamacicica » 2010.04.17 22:00

Nagyon jól éreztük magunkat. Azon kevesek közé tartozunk, akik sikeresen megebédeltek / kint ültünk/. Tényleg rengeteg autó jött össze. Hazafelé, Zsozsóval és Lorajdával, meglátogattuk az Üvegtigris c. film forgatásának helyszínén levő éttermet, egy fagyi-kehely elfogyasztása erejéig. A következő tali étkeztetését, valóban át kell gondolni. Nem hiszem, hogy szerencsés ötlet lenne,hogy valaki, közülünk sütögessen. Biztosan találunk, olyan éttermet, ahol nem gond ennyi embert megebédeltetni. Volt már erre példa, pl. Bagi csárda.

Avatar
papamacicica
Úrvezető
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2007.10.11 9:59
Tartózkodási hely: Esztergom

Hozzászólás Szerző: papamacicica » 2010.04.17 22:04

u.i
manapság, egy esküvő min száz fős. Egy valamire való étteremnek, ez nem probléma. Ha gondoljátok, jövőre, vagy akármikor, legyen a végcél Esztergom és itt garantálom az ellátás sikerességét.

Avatar
Chopper
Úrvezető
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2009.04.20 15:19
Tartózkodási hely: Bátaszék

Hozzászólás Szerző: Chopper » 2010.04.17 22:05

Köszönjük szépen ezt a mai napot, nagyon jól éreztük magunkat! ;)

Ennyi Mustangot egy helyen még mi sem láttunk, megismerkedtünk új fórumtársakkal és autóikkal, amerre jártunk megállt a forgalom és csodálkozva nézték a konvojt! :)

Kicsit el is tévedtünk, lerövidítettük az utat, mentünk a paripák után és furcsa volt hogy ilyen gyorsan odaértünk, ennek egyik előnye az volt hogy meg tudtunk ebédelni.

Egy asztalnál voltunk CoolCat-el és Párduccal, sajnos ők nem tudtak enni, viszont Párduc mondott egy olyat a csapatról ami nagyon jól esett... Idézni nem tudom, de a lényeget megjegyeztem, így körvonalakban: "megszerettem ezt a csapatot mert minden autót és autóst egyformán kezelnek és tisztelnek, valamint segítenek egymásnak.. mindegy hogy százezres vagy több milliós az az autó.. nálunk, Corvetteseknél nincs ilyen, ott az számít hogy mennyibe kerül a járgány és aszerint rangsorolják az embert.. asszem' veszek egy Mustangot" :D --> ez nekem nagyon jól esett és teljesen igazat adok neki, egy összetartó csapat vagyunk! ;) :fc:

Köszönjük mégegyszer a meghívást és azt hogy részt vehettünk ezen a találkozón, a szervezőknek és a szlovák küldöttségnek pedig külön köszönet! :)

Készítettem képeket, a részletekre mentem rá, igaz hogy telefonnal csináltam makró funkcióban, de ahhoz képerst jók lettek.. kicsit még vágnom kell rajtuk, mivel telefonos képek ezért nincsenek olyan színek, adni kell neki egy kis életet és utána felteszem őket. :)
De azért beszúrok egy-két képet ízelítésképpen! :P;)

Ezek még nyers képek! (oridzsinál :P)

KépKépKépKépKép
[url=http://www.ford-cruising.hu/gallery/thumbnails.php?album=46]'95 Ford Mustang 3.8 (kunokb)[/url]

Avatar
burnoczky
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2010.01.13 23:11
Tartózkodási hely: Hatvan / Délpest

Hozzászólás Szerző: burnoczky » 2010.04.17 22:17

mi jól éreztük magunkat köszönet mindenkinek, főleg chopperéknek, a sárga cabriósoknak csömör cityről(Jani) Na és persze chriséknek :)

Avatar
end
Kabóca
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2007.08.13 21:34

Hozzászólás Szerző: end » 2010.04.17 22:34

Nagy köszönet a szervezőknek a túráért, nem tehetnek róla, hogy kicsit félre csúszott a vége.
Sok szép Mustangot láttam, érdemes volt a szlovák kollégákra is várni.
1,5 óra után mi is meguntuk a megrendelt kajára a várakozást, elnézést, hogy olyan gyorsan távoztunk, de az idegrendszerem kicsit kikezdte a táplálékhiány :-) .
Kb. 200 méterre találtunk egy másik éttermet, ahol negyed óra alatt megkaptuk a kaját.
Lehet, hogy egyszerűbb lenne ebéd utánra szervezni, akkor mindenki csak magát okolhatná, ha éhesen krúzol ? :-)

Avatar
Martin
Úrvezető
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2008.06.02 22:42
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Martin » 2010.04.17 23:59

kis rövid videó a leszakadt lovakról..
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/EaSgczkyCAg&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/EaSgczkyCAg&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
[color=yellow]- '94 Kenne Bell Mustang GT -[/color]
töltött kígyó

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2010.04.18 16:42

Naszóval, akkor 1 nappal később :).

Nagyon jó időnk volt, ennek hála páran még megjelentek, akik nem
jelezték a részvételüket. 42 Mustang és több más USA vas csatlakozott
hozzánk, amire a szlovák "küldöttség" további 7 Mustangja tette fel
koronát....

Az autós túra is jó volt, szép a környék, de sajnos sikerült azért pár nagyon rossz magyar utat is villantani.

Az étterem a 3 hónapos szervezőmunkánk eredményét sikeresen aláásta, de a kommentjeitek alapján túltettük magunkat rajta. Nyugodtan
mondhatom, hogy a 49 Mustang és a 10-15 más USA autó feledtette a résztvevőkkel az étkezés bonyodalmait.

Köszönjük, hogy eljöttetek (külön köszönet a Szlovák Mustang Klub delegációjának), reméljük jövőre ismét találkozunk!

:rulez:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2010.04.18 16:59

Horz, bazi jók a kerekeid!!!

Remélem a szervó-gond, hamar megoldódik. :mech:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
attish
Kabóca
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2010.01.02 9:42
Tartózkodási hely: Érd

Hozzászólás Szerző: attish » 2010.04.18 17:09

Hadd szóljak én is hozzá.
Ugyan mi csak Budaörstől indultunk és sikeresen a rövidebb útvonalat választottuk (véletlen), így a közös krúzing ugyan elmaradt, de Black fórumtársammal azért sikeresen alkottunk egy két autóból álló Lincoln konvojt. :)
A szervezőknek köszönjük a jó helyszín választást. Mivel mi a nagy tömeg előtt érkeztünk, így nem volt gond az étellel és a várakozással sem, mert nem kellett sokat várni. De persze én könnyen beszélek, hiszen jóllaktam. Annyit még hozzátennék, hogy azért nem biztos, hogy elvárható egy étteremtől, hogy egy egy időben beeső 100 emberrel járó, étlapról választós étkeztetés minden gond nélkül és minimális várakozási idővel megoldjon. Ha mondjuk előre le lett volna beszélve a 2 fajta választható menü, akkor az más tészta, de mivel étlapos rendelések voltak csak, így azért azt nehezebb kivitelezni ennyi embernél. Talán nem is lehet. Egy esküvőn sem étlapról választunk ugye, hanem fix menü van... No mindegy, ennyit erről. Mi egyébként ma jöttünk csak haza, mert ott is aludtunk az egyik faházban, ma lovaglás is volt, szóval a hely egyébként egész jó szerintem, sajnálom hogy sokaknak gond volt az étteremmel, de majd legközelebb biztos jobb lesz, talán érdemes meggondolni a fix menüket, de a sütögetős buli még jobb szerintem. Annál talán nincs is jobb és az időjárás is egyre jobb lesz, így egyre több lehetőség nyílik a sütögetős party megvalósítására.
Én mindenképp köszönöm a lehetőséget, mert a helyszín jó volt, még fogathajtó verseny is volt az út túloldalán, igazi falusi napok voltak, rég láttam ilyesmit, köszönöm! :)
attish
'72 Lincoln Continental Hardtop Coupe

Avatar
szireta68
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2008.09.07 21:06
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: szireta68 » 2010.04.18 17:22

az idő csodálatos volt, az autók bámulatosak (kár, hogy a hirtelen távozás miatt a szlovák csemgéket nem tudtam végig mazolázni :? ), a túra útvonala gyönyörű tájakon vezetett át, jófejek voltak a fissen megismert fórumtagok, a régi arcok is hozták a formájukt :D , csak az a széjjelba...ott q..va csárda ne lett volna. :rage:
..., de lehet csak rossz helyre ültünk :?: , mert 3/4 órán keresztül pincérrel sem találkoztunk :shock: , 1 óra elteltével sikerült egy pohár italt kapnunk :shock: majd két óra várakozás után :!: :!: :!: , mikor még mindig nem tudták kihozni az
előre megrendelt :!: , két adag 'rántott hús'-t türelmemet elveszítve többekkel egyetemben távoztunk :cry:
sajnálom tomiékat, akik több hónapos nagyzerű szervezőmunka után látták a megtervezett progamot, pillanatok allatt szertefoszlani, kvíz, szépségversenyek, eredményhírdetés, oklevelek, ajándékok átadása, mind meghiúsult, hála egy-két dillettáns "venéglátó"-nak
sajnálom a szlvákokat, akikkel a kialakult helyzet miatt, méltatlanul keveset foglalkoztunk, pedig, ha másért nem is, leglább a kedvünkért levezetett 5-600 kilóméter miatt sokkal több figyelmet, törődést érdemeltek volna ;) az autóikról nem is beszélve :!:
amúgy minden adott lehetett volna egy felejthetetlen túrához, csak...
bár azt hiszem egy páran így is sokáig emlegetni fogjuk :evil: , ki így, ki úgy... :monokli:

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2010.04.18 17:34

Részben elfogadható lenne, 100-120 ember a'la carte mondjuk 3 óra...

A gond az, hogy 70embernek előre le volt adva a rendelése, és én megkaptam az előre megrendelt tárkonyos ragulevesemre, hogy 2 órája elfogyott.

Tavaly valamivel kevesebb ember nem volt gond Kisbagon, ami kisebb étterem... és nem volt semmi gond.

Mindegy, túltettem magam rajta, mert ahogy látom, mindenki élvezte a találkozót.

Ennek nagyon örülünk! :sapi:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára StangMan 2010.04.18 22:36-kor.
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2010.04.18 17:38

Jövőre lesz az 5. Mustang Találkozó... látjuk milyen ütemben nőtt a résztvevők száma, egyértelmű, hogy elértük azt a limitet, amit az eddigi "egyszerű módszerekkel" kezelni lehet.

A további fejlődésre számítva jövőre másképp lesz, de mivel az alapvető cél a Mustangok összehozása (arányaiban hasonló mennyiségű Ford és USA vassal) reméljük, hogy az egész nem veszít a családias jellegéből, és "együttartható" lesz a csapat akkor is.

A szépségversenyre érkezett szavazatokat összeszámoljuk. És kihírdetjük az eredményt.

A teszteket este átnézem (majd ide is felteszem a kérdéseket, lehet tesztelni a haverokat :) ) és a nyertes megkapja "ami jár neki" :mrgreen:

Egy kérdést most megosztok veletek, mert nagyon büszke voltam magamra, hogy szinte mindenkit csőbe húztam (erre az asztaltársaságom tanúbizonyságot adhat) :monokli:

Szóval az újkori Bullittok jellegzetessége a feszesebb, sportosabb futómű és az öblösebb hang... ezt minden tesztben meg is említik.
A fő félrevezető válasz a "csak zöldben kapható" volt... Ennyire genyó vagyok :vigyor:

De Schiszi jól "totózta" Chromlonak :mrgreen:...

Szóval az eredményhirdetés még jön ;)
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Válasz küldése