Első Hell of a BIG Cruise és Family Fest - 2007. Október 6

Rendszeres összejövetelek, alkalmi találkozók itthon és külföldön

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22132
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2007.10.08 9:22

Bandit írta:De baró lehetett... :/ Kár, hogy nem tudtam elmenni. Sajnos a sportos fordos is kiesik... :(
Mi is sajnáltuk, hogy nem voltál (voltatok) velünk. Főleg a parkolóban, ahol az egyik nézelődő kérte, hogy röffentsük be a V8ast. :ordog:

Avatar
LeMans67
Városi versenyző
Hozzászólások: 2314
Csatlakozott: 2007.07.03 7:34

Hozzászólás Szerző: LeMans67 » 2007.10.08 9:23

Na jó, csak hogy ne mondjátok, hogy ma csendes vagyok:

Igen a túra nagyon jó volt! Akkor a részletek: Erre a túrára nagyon készültünk a párommal, mert soha nem szoktunk sehonnan elkésni, de valahogy ha Ford-os túra van, mindig közbe jön valami. Ezért időben indultunk és pontban 10 előtt 5 perccel, ahogy azt kell megérkeztünk. Még csak a társaság alapjai voltak ott, így naívan gondoltam átgurulok a jól látható benzinkúthoz megnézem a gumik nyomását, mert kicsit gyanús volt. Nem mondom, hogy kisebb föld körüli túra árán, de eljutottam a kúthoz. 2 perc alatt végig néztem a gumikat és a jobb elsőben tényleg 0,2 tized hiány volt. Ekkor jött a fekete leves: mondom kezet mosok, hisz olyan rendes ember vagyok, de ez a normális 1/2 perces művelet majdnem 10 perc volt. Egy iskolás busz állt a kézmosó mellett és mindnekinek pisi, kézmosás volt. Nem baj túljutottam az akadályokon és visszaértem a találka helyére.

Lassan mindenki mindenkivel megismerkedett és elindultunk a túrára. Na ekkor elő jött a jó régi dolog, hogy konvojban "pöstön" menni nehéz ám. Mindig közénk jött valaki, vagy a lámpa szakított ketté minket, de idővel túl jutottunk mindenen és már robogtunk a betonkeverő mögött 50-el. :vezet: Aztán jött a legjobb rész, elszállt az utánfutóról a tartály fedele és lehetett mit kerülgetni....

Na ezeket az izgalmakat félre dobtuk és elérkeztünk a régi kőbányák helyszínére, ahol gyors fotózást emlegettek a fiuk. Kb. 1 óra után :twisted: ,

Kép

már ismét úton voltunk és megtámadtuk a várat. Mivel Chromloék nem voltak (Chromlo mondta volna: simán felmegyek én itt :D ), így kénytelenek voltunk kiszállni és gyalog megküzdeni a heggyel. Itt egy nagyon aranyos dolog volt. A fiatalok neki rohantak a meredek csúszos terepnek, míg az érett :old: lustább rész (velem az élen) felsétált a 30 m-re lévő lépcsőn :twisted: Föleszék felmásztak a vár fölé magasadó szirtre is, ahol beöltözött sziklamászok próbáltak megküzdeni a helyi tereppel. Kis bemutatot tartottak a fiúk népnek :D A várban aztán elindult az egy kis dombra lecsücsülünk, amit kedves nejem kezdett el. A várat megnéztük, kielemeztük, Scmidit bedobtuk a kútba :sallala: , majd elindultunk le a hátsó kényelmes lesétálos úton. Megnéztük a modell bemutatót és itt jött egy balaeset: Föleszék elütötték a párom a kis autóval, aki jól megijedt és nekem kellett vigasztalnom :kiss: . Betétlapot persze nem akartak adni :rohog: Tomi ekkor annyira jól érezte magát, hogy úgy döntött mit neki meredek hegyoldal és szépen leült ő is az aljában. Termézetesen Stang, aki nem szeret semmi jóból kimaradni ekkor már letette a kutyáját, akit állandóan az ölében hordozott a veszélyes részeken és gondolta Ő is lecsüccsen :twisted: Na ennyit az egy kis dombra lecsücsülünk játékról.
Banja megitatta a Mustangját és indulhattunk enni :P . Ahogy Stang írta, szépen beálltunk a vendéglő elé, de csak zárt kapukat döngettünk. Mikor úgy döntöttünk, hogy megesszük őt és a párját desszertnek, akkor a benzinkútra menekültek és újabb vendéglőkkel kecsegtették az éhezőket. Ekkor már szó sem volt Füge bántásáról, mert ő még előételnek sem lett volna elég nekünk. A 2. kisérletre már sikerült is egy jó áron működő étkezdét találni. Ahogy leültem a padra tudatosodott bennem az éhség, mert párommal már csak foltokban láttunk. Megettük amit csak elénk raktak.. :D
Tominak ekkor elkellett menni és mint jó szülő el is rohant, hogy a gyerkőcöket ágyba tudja tenni!
Mi is elindultunk Győr felé. Stang itt úgy beindult, hogy észre se vette, hogy a csapat nagy része lemaradt. Hm, igen, amerikai autóknak benzin kell sokszor... :sallala: Ők megálltak az 1-es úton, hogy érjük utól őket, amit meg is próbáltunk, de amikor megláttam, hogy az egész befelé menő út levan zárva és építik, gondoltam inkább kimegyünk a városból és a szélénél megyünk körbe (itt már én is eltévedtem). Bábolnának indultunk hát. A sötétben száguldottunk volna Komárom vára felé, de inkább 50-el gurultunk egy vékony az utat lerövidítő aszfaltfoltos valamin. Komáromnál mindenki elbúcsúzott mindenkitől, hogy csak irány hazafelé, de ez nem így lett. Én mint a csapatot záró észre vettem, hogy rev elég érdekesen lassul itt ott és pesttől 20 km-re meg is álltunk szépen. Mondta, hogy elment a féke. Mondom az nem lehet, mert olajat nem láttam csorogni, de naívan mondtam rev-nek, nyissuk ki a motorháztetőt és ugyan nagyon nem értek (!) az autóhoz, de lessük meg mi van. Kinyilt a tető és ismét megállapítottam, ez az autó síkra van zsúfolva. Annyit azért láttunk, hogy fékolaj van, tehát inkább a szervoval lehet a ghond, mert erős fékpedál nyomásra volt azért fékerő. Megmozgattuk amit csak elértünk és kapcsolatban volt a fékkel (teljes sötétben) :mech: és kialaudt a lámpa. Innentől kezdve óvatosn mentünk én hátulról takartam és 10 km-el késöbb utól értük a fiukat. A Mustangok közre vették és Banja mint utóvéd takarásában elkisérték, míg mi Dorog felé elindultunk. Mint mindig ezen az úton jól elkacskaringóztam magam. Mindig úgy döntök, hogy van egy rövidebb út is felénk és levágok egy picit, de a kis falvakban valahogy egyre kevesebb az útjelzőtábla :( Az út arra tényleg rövidebb lenne, de így mindig hosszabb lesz. Azért hazaértünk és álomba zuhantunk... :flag:

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2007.10.08 9:42

igen, jó és sűrű volt a program... örülök, hogy mindenkinek bejött :sapi:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
LeMans67
Városi versenyző
Hozzászólások: 2314
Csatlakozott: 2007.07.03 7:34

Hozzászólás Szerző: LeMans67 » 2007.10.08 9:47

StangMan írta:igen, jó és sűrű volt a program... örülök, hogy mindenkinek bejött :sapi:
Köszönjük NEKED! :pacsi:

Avatar
Schiszi
Úrvezető
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2007.07.23 19:32
Tartózkodási hely: Vecsés

Hozzászólás Szerző: Schiszi » 2007.10.08 19:28

LeMans67 írta:Mivel Chromloék nem voltak (Chromlo mondta volna: simán felmegyek én itt :D ), így kénytelenek voltunk kiszállni és gyalog megküzdeni a heggyel.
Pedig a Bronco tuti felment volna :P Jó kocsi, mindenhol felmegy ;) Örülök, hogy jó kis túra volt, majd talán legközelebb mi is tiszteletünket tesszük egy hasonlón.

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22132
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2007.10.08 20:06

Schiszi írta:majd talán legközelebb mi is tiszteletünket tesszük egy hasonlón.
Legalább igérjétek, hogy eljöttök. :mrgreen:

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22132
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2007.10.08 21:33

További képek kerültek a képtárba. :shake:

25-öt Alientől kaptunk, aki a parkolóban volt velünk, meg a krúzing elején.

Kép

Figyelt a részletekre.

Kép

És megörökítette az egyik kedvenc felvezetőnket. A kép címe lehetne: "Libasorban"

Kép

Alien képei itt kezdődnek. 8)

LeMans67től is kaptunk egy párat. Olyanokat küldött, amikről én nem készítettem képet. Képeit ettől kezdve találjátok.

Válasz küldése