III. Magyar Mustang Találkozó és Ford Cruising, 2009.04.18

Rendszeres összejövetelek, alkalmi találkozók itthon és külföldön

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22132
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2009.04.18 19:38

MrMach1 Stangje nem akar beindulni. Ott segített StangMan.

@szireta: klasszul végig fényképezted a sort. :)

Avatar
szireta68
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2008.09.07 21:06
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: szireta68 » 2009.04.18 20:16

TomiTomi írta: @szireta: klasszul végig fényképezted a sort. :)
ha már ott voltam,
s ha már az a sok stang ott volt... :vigyor:

Avatar
szireta68
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2008.09.07 21:06
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: szireta68 » 2009.04.18 20:20

a V8-ra is elkezdtem 1-2 képet feltenni, de rögtön nekem estek :(
http://www.v8cars.hu/forum/topic.php?topic=21
ez van, akkor maradok itt :klassz:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szireta68 2009.04.19 7:40-kor.

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22132
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2009.04.18 20:32

Pedig el se mesélted, hogy tied volt a legszebb autó a talin, öcséd a kvízkirály, s mindketten Bors sztárjai vagytok. :mrgreen:

Avatar
r.chris
Úrvezető
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2008.12.27 23:28
Tartózkodási hely: Szszmiklós
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: r.chris » 2009.04.18 20:33

szireta68 írta:a V8-ra is elkezdtem 1-2 képet feltenni, de rögtön nekem estek :(
http://www.v8cars.hu/forum/topic.php?topic=21
ez van, akkor maradok itt :klassz:
Ne is tőrődj velük...csak irigykednek :tomato: GRATULA az első díjhoz :taps:

Nagyon jól éreztük magunkat,köszönet érte a szervezőknek :rulez:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára r.chris 2009.04.19 10:44-kor.

Avatar
r.chris
Úrvezető
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2008.12.27 23:28
Tartózkodási hely: Szszmiklós
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: r.chris » 2009.04.18 20:51

TomiTomi írta:Pedig el se mesélted, hogy tied volt a legszebb autó a talin, öcséd a kvízkirály, s mindketten Bors sztárjai vagytok. :mrgreen:
Hát igen aki tud az tud :laza:
A Bors fotózás egy kicsit túlzás volt :bakker: ...azt mondja nekem a fotós csajszi hogy könyököljek ki a kocsiból,úgy akar lefotózni...mondom neki én ilyet nem szoktam csinálni...azt mondja ez csak a showbusiness :nemtom:...na mindegy mindent a csapatért :rulez:

Avatar
papamacicica
Úrvezető
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2007.10.11 9:59
Tartózkodási hely: Esztergom

Hozzászólás Szerző: papamacicica » 2009.04.18 20:51

Köszi mindent! Nagyon jó volt az idő,a crúz. / nekünk, volt egy kis gondunk a kajával, de nagyon pozitívan álltak hozzá és orvosolták /

Avatar
papamacicica
Úrvezető
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2007.10.11 9:59
Tartózkodási hely: Esztergom

Hozzászólás Szerző: papamacicica » 2009.04.18 20:53

...ja, és szuper a póló, az Asszonykám szerint jól áll nekem és ez mindennél többet ér!

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2009.04.18 21:02

Jóvót, jóvót!!! Köszönjük a szervezést!

Avatar
r.chris
Úrvezető
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2008.12.27 23:28
Tartózkodási hely: Szszmiklós
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: r.chris » 2009.04.18 21:30

Én is lőttem egy pár képet...volt mit fotózni :P

Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép

Kép

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22132
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2009.04.18 23:14

Kép

Kép

További képeink a képtárban itt.

Avatar
szireta68
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2008.09.07 21:06
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: szireta68 » 2009.04.19 7:43


Avatar
szireta68
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2008.09.07 21:06
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: szireta68 » 2009.04.19 12:48

TomiTomi írta:... s mindketten Bors sztárjai vagytok. :mrgreen:
ezt inkább haggyuk, :nem: teljesen pontos a két cikk, no comment :rohog:

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2009.04.19 15:16

nah, hölgyek és urak :proszit:

Tomi már mondta, hogy má sokan írtak, de nagyon várja már a kis szösszenetet, amiben hetet-havat összehordok ilyenkor, mint kettönk közül az "íróibb vénával megáldott félkezű-félszemű", aki ilyenkor könnyen tündököl :monokli:

Naszóval... nagyon örülök, hogy ilyen szép számban megjelentünk, és az 1-2 lemondás ellenére is "30 autó hozott fényt az éjszakába" a Felvonulási téren :rrr:
Külön köszönet :wave: a "nem Mustangokkal" megjelenteknek, hogy plusz látványosságot biztosítottak az utca népének :mrgreen: és nekünk is.

A 30 Mustang azért már szép kis sort tett ki a hatamas parkolóban... a konvoj sem volt nyulfarknyi méret :vezet:

Hihetetlen módon az első és az ötödik generáció autói voltak erősen fölényben a többivel szemben, a látogatók nem kis örömére.

Ez volt az első alkalom, hogy ennyire aktív volt a média, és ennyi "látogató" volt... ez jó is, rossz is, reméljük mi csak profitálni fogunk belőle, a szó nem financiális értelmében.
Ezért külön köszönet jár Bessynek és GTPetinek.

Az indulás kissé macerás volt, mert 30-35 autót kiautóztatni (ha még csak néhány lámpán kersztül is) a városból nem egyszerű feladat, de az M0 a felzárkózásra tökéletes volt.

Az útvonal szerintem jó volt, de valszeg az útfelújítások még nem folytak a tesztút idején, így 1-2 neccesebb útszakaszba is belefutottunk, de nem volt gáz.

A Kisbagi csárda jó választásnak bizonyult szerintem, a parkoló rész pont nekünk lett teremtve.
Leves részemről zseniális volt mind méretben, mind minőségben, a főétel esetén a méret kicsit neccesebb volt, de még belefért.
Akik tavaly még nem voltak, azoknak kissé kényelmetlen lehetett a 1-1.5 órás várakozás, de nekik csak azt tudom mondani, hogy tavaly ez 3-4 óra volt :monokli:
Ezt a másfél órát, azért még ki lehetett tölteni az autók macerálkodásával :rrr:
Ahogy láttam a gyerekek pedig el voltak a "játszótéren".

A Szamóca cukrászdában nagy arccal ismét mellékvágányra futottam a 3 gombócos fagyival, amin gyakorlatilag 1.5 kiló jeges masszát jelentett :monokli:, ami végtelen fagylaltűrmértékem ellenére is "30deka" kidobását eredményezte.

Jó buli volt, jól éreztem magam, örülök az új arcoknak, és azoknak is, akiket a távolság miatt csak évente láthatok.

Részemről úgy gondolom, hogy egy erősen szűkített célcsoportnak szóló fórumhoz képest elég sok embert megmozgatunk, és az eddigiek alapján ezeket a napokat, órákat teljesen jól el tudjuk tölteni egymás társaságában :fc:

Talán ennek a szűken célzott rétegnek köszönhetően nem fogunk túlburjánzani, és így időről-időre ilyen jó kis hangulatos túrákat tehetünk közösen kedvenceinkkel (huhhh... tán picit nyál lett :monokli:)...
konyhanyelven fogalmazva: amíg ennyien vagyunk, vagy csak picit többen, addig ismerjük egymást, így jó a buli, nincs arctalan fikázás, beszólás... ez jó... nah...

Jah gratula a "nevénnemnevezhető" testvérpárnak :monokli:, akik minden "díjat" elvittek (természetesen ez nem véletlen: Tomi, milyen az idő Barbadoson??? :mrgreen:)

lett 1-2 naoooon jó kép, az egyik mingyá felmászik a nyitólapra, majd lehet sasolni, aztán este megpróbálom feltolni a gallériámat is...

Különdíjat kéne kapnia SilverGhiának, aki mindent megtett :mech:, hogy MrMach1-nek NE kelljen nálam éjszakáznia :lecileci: ... és külön köszönet MrMach1-nek, hogy többet nem kell hallgatnunk a nyivorgását, hogy megint melegszik valamije és nem tud beállni a garzásba, mert útban van a sövény :monokli:.... namerhogy meg lett oldva a porbléma, és a Mister a saját ágyában töltötte az éjszakát...

Mondjuk így utólag visszagondolva, lehet hogy SilverGhia és én is kevesek voltunk, és a porbléma csak MrMach1 átható nézése miatt orvoslódott :luzer: , minek következtében a paripa jobb lett, mint újkorában...

ennyi... :wave:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára StangMan 2009.04.19 16:34-kor.
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
szireta68
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2008.09.07 21:06
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: szireta68 » 2009.04.19 16:12

na, ez szép volt StangMan!! :hullam:
a gyermekem idáig sosem akart jönni az ilyen autós bulikra, de meglepetésemre, már most kikötötte, hogy legközelebb nélküle nem mehetek!!! :klassz:
tényleg jól éreztük magunkat, '69-es Stang utólag is köszöni mindazoknak akik Rá szavaztak!! :stang:

Válasz küldése