V. Euroday-Mastercar Hatvan Találkozó, 2010. 05. 08.

Rendszeres összejövetelek, alkalmi találkozók itthon és külföldön

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
John Deere
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1156
Csatlakozott: 2010.01.07 10:42
Tartózkodási hely: Debrecen

V. Euroday-Mastercar Hatvan Találkozó, 2010. 05. 08.

Hozzászólás Szerző: John Deere » 2010.04.28 19:28

Újra összeállt a nagy csapat, hogy megrendezze nektek Magyarország legnagyobb és legnívósabb ingyenes rendezvényét.
A Hatvani Önkormányzat és a Polgármesteri Hivatal Szervezési Főosztály főosztályvezető helyettese, Palásthy Pál jóvoltából, valamint a Mastercar Audio együtt működésével a hagyományokhoz híven idén is megrendezésre kerül a Hatvani Tuning Kiállítás és Találkozó, mindenki számára ingyenes belépéssel. Idén születésnapot ünnepelünk mivel elérkeztünk az ötödik évadhoz.

Ennek tükrében még több programmal, versennyel és színpadi fellépővel kívánjuk színesíteni a napot.

Egész napos pörgésre számíthattok szünet nélkül!
Idén is teljes erőbedobással képviseli magát a CARSTYLING.hu csapata, sőt standjukat színesítik a jól ismert autós forgószínpaddal is!

Szép számmal lesznek meghívott, és magán tunerek, reményeink szerint külföldről is meglátogatja a rendezvényt több külföldi autóépítő. Számítunk Szlovákiából, Romániából Ausztriából is megépített autókra.

A MAGYAR DECIBEL KUPA is hozza az izgalmakat, amely kibővült egy újabb kategóriával. Ez a kategória az amatőr címet kapta,melyen összemérhetik erejüket azok is, akik nem versenyre építik autóikat, de már megcsapta őket a decibelek szele. A hangminőség szerelmeseinek, a MAGYAR SQ KUPA nyújtja a megmérettetést. .

Azok akik nem csak a technikai tudásukat akarják bizonyítani, felvehetik a versenyt az erős emberekkel a SUB POWER versenyen, ahol a legerősebb hazaviheti a kitartott mélysugárzót, a MasterCar Audio jóvoltából. És azok, akiknek a decibelt a kipufogó hangja jelenti, nekik a kipufogó hangnyomás verseny hozza majd a dübörgést.

Az idei autó szépségverseny is formabontó lesz,még több kategória és még több díjazás lesz. Most sem lesz fellépőkben hiány,hiszen itt lesz Király Viktor,Nagy Feró, Sugarloaf , az Animal Cannibals na és persze MCDC Hatvan város is bemutatja tehetségeit Fortuna Tánc Studió,Haitvan Thai Box klub, Lil Stars Hip-Hop Tánc csoport, Easy Step Club, Children of Distance, Csilla design, CitCar tánccsoport. Hogy senki ne induljon korán haza, este egy fergeteges Rock N Roll bulival fellép a Rock N Rock Cats.

Megjelennek még a Hell Energie csinos ördögei, a Cars and Girls ,és a 2Hot magazin .lányai

Este, DJ. SOMA is húz némi talpalávalót kifulladásig..
Gyönyörű lányok extrém ruhákban fogják fotóztatni magukat a megjelenő tunerekkel.
Ne maradj otthon, tölts velünk egy programokban gazdag igazi nagy bulit!

Várunk mindenkit sok szeretettel.

Regisztráció: euroday.wheelgum.hu

Avatar
John Deere
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1156
Csatlakozott: 2010.01.07 10:42
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: John Deere » 2010.04.28 19:29

2010. 05. 08. - Hatvan NépkertKép

Avatar
John Deere
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1156
Csatlakozott: 2010.01.07 10:42
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: John Deere » 2010.04.28 19:31

Én ott leszek, meg még egy titokzatos típustárs is, aki nem tudom ki lesz, csak mondták ;)

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22132
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2010.04.29 7:21

Ahhoz képest, hogy így vonz a tuning, még nagyon stock a Stang. ;) (Ami szerintem tök jó, mert a nagy részüket módosítják...)

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2010.04.29 8:05

Há nekem az ilyen neonoslámpásszárnyranyálverős cucc nem jön be, bizti nem megyek...

és szerintem is max egy jó kerék az autóra azt ennyi, a gyárban az esetek nagy részében nagyon jól kitalálják ;)
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
John Deere
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1156
Csatlakozott: 2010.01.07 10:42
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: John Deere » 2010.04.29 14:47

TomiTomi írta:Ahhoz képest, hogy így vonz a tuning, még nagyon stock a Stang. ;) (Ami szerintem tök jó, mert a nagy részüket módosítják...)
Tavaly ősszel vettem, Body Kit-et még ne gondolj rá! :)

Nekem (nem röhög) a Mustangom előtt egy toyota Yarisom volt, szinte 2 évemet költöttem rá és sok helyre eljártam vele, 2008/2009-ben.

Innen fakad talán, de a Yarissal bezárólag OFF vége

Avatar
John Deere
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1156
Csatlakozott: 2010.01.07 10:42
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: John Deere » 2010.04.29 14:49

StangMan írta:Há nekem az ilyen neonoslámpásszárnyranyálverős cucc nem jön be, bizti nem megyek...

és szerintem is max egy jó kerék az autóra azt ennyi, a gyárban az esetek nagy részében nagyon jól kitalálják ;)
Ott tartok, egyenlőre még nem is kerül rá semmi.

Jah, én meg amúgy nemazért megyek, csak a szervezőnek tettem egy szívességet azzal, hogy nyitottam ide egy topicot, hátha érdekel valakit...

Avatar
John Deere
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1156
Csatlakozott: 2010.01.07 10:42
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: John Deere » 2010.04.29 14:51

TomiTomi írta:Ahhoz képest, hogy így vonz a tuning, még nagyon stock a Stang. ;) (Ami szerintem tök jó, mert a nagy részüket módosítják...)
jah, arról nem is beszélve, hogy nekem most elég fenntartani is, nemhogy még vegyek rá ezt azt... :roll:

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22132
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2010.04.29 14:56

Mustang JD írta:jah, arról nem is beszélve, hogy nekem most elég fenntartani is, nemhogy még vegyek rá ezt azt... :roll:
Így is dögösebb mint bármely bármennyire tuningolt Golf. :rrr:

Avatar
John Deere
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1156
Csatlakozott: 2010.01.07 10:42
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: John Deere » 2010.04.29 20:08

TomiTomi írta:
Mustang JD írta:jah, arról nem is beszélve, hogy nekem most elég fenntartani is, nemhogy még vegyek rá ezt azt... :roll:
Így is dögösebb mint bármely bármennyire tuningolt Golf. :rrr:
Hát de a 2 autó nem is egy kategória 8)

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22132
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2010.04.29 20:09

Mustang JD írta:
TomiTomi írta:
Mustang JD írta:jah, arról nem is beszélve, hogy nekem most elég fenntartani is, nemhogy még vegyek rá ezt azt... :roll:
Így is dögösebb mint bármely bármennyire tuningolt Golf. :rrr:
Hát de a 2 autó nem is egy kategória 8)
De ezen a rendezvényen találkoznak, nem? ;)

Avatar
John Deere
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1156
Csatlakozott: 2010.01.07 10:42
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: John Deere » 2010.04.30 5:34

TomiTomi írta:
Mustang JD írta:
TomiTomi írta: Így is dögösebb mint bármely bármennyire tuningolt Golf. :rrr:
Hát de a 2 autó nem is egy kategória 8)
De ezen a rendezvényen találkoznak, nem? ;)
Elvileg, mondjuk én a VIP-eseknél leszek, ott azért már tényleg autók vannak :roll:

Avatar
burnoczky
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2010.01.13 23:11
Tartózkodási hely: Hatvan / Délpest

Hozzászólás Szerző: burnoczky » 2010.04.30 6:56

hát egyik ismerősöm megfogalmazta hogy tuningolt skodákat nem igazán szeretne látni... :) de ha esetleg nem jön be gyere át bográcsozni.

Avatar
John Deere
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1156
Csatlakozott: 2010.01.07 10:42
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: John Deere » 2010.05.03 12:33

burnoczky írta:hát egyik ismerősöm megfogalmazta hogy tuningolt skodákat nem igazán szeretne látni... :) de ha esetleg nem jön be gyere át bográcsozni.
Jól van, azért egy címet adj, mert csodalámpám nincs sajna :P

Válasz küldése