AOD váltó

Autót vagy alkatrészt keresők - kínálók területe

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
Pinke Joe
Kabóca
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013.10.17 20:22
Tartózkodási hely: Budapest XV.

AOD váltó

Hozzászólás Szerző: Pinke Joe » 2014.12.12 17:51

Sziasztok!

Még be sem fejeztem a T.bird-öm lábra állítását, máris új, még nagyobb probléma állt be. Megkotlott az addig jól működő aut. váltóm. Ha tudtok valahol, vagy valakinél láttatok, esetleg jó váltóst, akkor lécci írjatok. Szerelő is érdekel, de akinél én voltam az azt mondta, hogy 2-3kiló a javítás. Kintről is érdeklődtem, csak ott a szállítás is rájön, és nem tudni , hogy mennyire jó a váltó, de így is 150 körül mondták. Előre is köszi a segítségeteket!!!! :banghead:

Avatar
GTPeti
Városi versenyző
Hozzászólások: 3325
Csatlakozott: 2008.05.19 9:33

Re: AOD váltó

Hozzászólás Szerző: GTPeti » 2014.12.13 15:20

Ő jó és korrekt:

https://www.facebook.com/pages/Korcz-%C ... k=page_map" onclick="window.open(this.href);return false;

Sajnos, valós az az ár, amit hallottál. Ha meg kell hozatni a felújító szettet és a tömítést+szétszed-összerak az ennyi. Váltót nem érdemes hozatni USÁból, hacsak nem egy teljesen új, profi váltós cég által épített performance AOD, mert könnyen kiderülhet a kintről hozatott használt váltóról is, hogy ócska.

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22130
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: AOD váltó

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2014.12.16 14:13

V8on hirdetnek egyet:
drmopar a v8carson írta: Ha öreg Ford-od, vagy Mercury-d van,itt a lehetőség, hogy könnyen, gyorsan négy sebességes, lockup-os váltóra cseréld a régi három sebességest ! Eladó sorba került az alább látható ritkaság,egy teljesen hidraulikus vezérlésű AOD. Nincs szükség váltóvezérlő computerre ! A váltó még nincs megépítve, így lehetőséged van eldönteni, hogy egy gyári állapotúra felújított váltót szeretnél, vagy egy izomautóba... [bővebben »]

drmopar.mopar@gmail.com, 20/354-5504
2014-12-15

Avatar
Pinke Joe
Kabóca
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013.10.17 20:22
Tartózkodási hely: Budapest XV.

Re: AOD váltó

Hozzászólás Szerző: Pinke Joe » 2014.12.19 18:26

Köszi!!! :klassz: Utánanézek mindkettőnek! :stang:

Válasz küldése