Érdekes lehet... eladó autók

Autót vagy alkatrészt keresők - kínálók területe

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2010.09.14 16:49

Hogy ménem csukja le a motorháztetőt fotózáshoz :bakker: Pláne, hogy egyetlen darab kép sincs a motorról ....

Basszus, jól elrepedezik a bőr 91000 km alatt :roll:

Avatar
Silver Ghia
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1353
Csatlakozott: 2008.08.15 8:36
Tartózkodási hely: Piliscsaba

Hozzászólás Szerző: Silver Ghia » 2010.09.14 18:52

Tompo írta:Elméletileg ha minden igaz ez megérné!
Szerintem ennek minimum az eleje törve volt.
Sokáig hirdettek egy 95-ös zöldet, a végén már 900-ért a használtautón.
Itthon nincs ezeknek áruk.

Vasy
Kabóca
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.09.17 15:16

autó az USA-ból

Hozzászólás Szerző: Vasy » 2010.09.17 15:36

Kedves Fórumozók,

Az eximcar-ral szeretnék behozatni magamnak egy Mustangot. Az a kérésem, ha valakinek van bármilyen tapasztalata az eximcar szavahihetőségéről, vagy megbízhatóságáról, az ossza meg velem. A magyar autókereskedők miatt elég szkeptikus vagyok... :cry:

Segítségedeteket nagyon köszönöm!!!
Vasy

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2010.09.17 19:33

A céget nem ismerem, de milyen Mustangot és honnan? :)

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22132
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2010.09.17 21:35

Az eximcar (egyik?) embere tagja a fórumnak és volt velünk legalább két krúzon. Így szimpatikus volt, de tudtommal nincs olyan tagunk, aki tőle vett volna kocsit.

Ezzel a pónival volt:

Kép

Vasy
Kabóca
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.09.17 15:16

Hozzászólás Szerző: Vasy » 2010.09.20 9:00

somi írta:A céget nem ismerem, de milyen Mustangot és honnan? :)
Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy nem én vagyok, hanem egy nagyon kedves ismerősöm a vásárló. Csak így egyszerűbb volt megfogalmazni.. :)
Egyébként egy 2007-es 4.0, V6-os-t nézett ki. Hogy pontosan honnan, nem tudom.. :(
Vasy

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2010.09.20 10:46

Hát, csak azért kérdeztem, mert egyrészt kíváncsi voltam, másrészt viszont mert nem tudom, mennyire van képben a barátod vám-áfa, regadó, forgalomba helyezés nyűgjei és alternatívái témakörben .... ha EU-ból jön, akkor forgalomba tudja helyezni. Ha EU-n kívülről, akkor macera. Feltéve, ha magyar rendszámmal akarná használni. Ha nem, akkor is macera csak más szemszögből.

Kompletten ügyintéz ez az exim, vagy lepottyintja a ház elé a kiszemelt autót, aztán innen folytasd a szenvedést?

Persze nem mintha nekem nem lenne mindegy, csak azért kotnyeleskedem, nehogy valami orbitális pofáraesés legyen a vége, nem a cég miatt, hanem a magyar viszonyok miatt.

Szóval bármit is tesz a barátod, tisztázzon le mindent jó alaposan, mielőtt belevág. Azt is, hogy ő mit szeretne, és milyen kompromisszumokat képes és hajlandó kötni az üzemeltetést illetően.

Avatar
GTPeti
Városi versenyző
Hozzászólások: 3325
Csatlakozott: 2008.05.19 9:33

Hozzászólás Szerző: GTPeti » 2010.09.24 8:14

Silver Ghia írta:
Tompo írta:Elméletileg ha minden igaz ez megérné!
Szerintem ennek minimum az eleje törve volt.
Sokáig hirdettek egy 95-ös zöldet, a végén már 900-ért a használtautón.
Itthon nincs ezeknek áruk.

Azért nincs, mert a legtöbb orzasztó állapotban van. Megveszik, hajtják, amíg szét nem esik, eladják, jön a következő, szív vele, majd továbbadja...kb. két évig árultak egy kéket a használtautón. Rendszeresen karbantarottnak, jó állapotúnak hirdették. Találkoztam az autóval és gazdájával még a hirdetés feladása előtt egy autós talin. A 100 km-es túrán 2 liter olajat evett a gép, hiányzott a toronymerevítő, mert rommá volt törve az eleje korábban, egy egyenes lemez nem volt rajta...Egy ilyen, 1m alatti példányt, akkor érdemes megvenni, ha autószerelő vagy, vagy van elég pénzed csináltatni, esetleg alapot keresel ahhoz, hogy sok idővel és ráfordítással egy igazn jó gépet építs belőle. Persze ez is csak akkor sikerül, ha a kasztni nem volt nagyon törve...

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2010.09.24 12:44

GTPeti írta:
Silver Ghia írta:
Tompo írta:Elméletileg ha minden igaz ez megérné!
Szerintem ennek minimum az eleje törve volt.
Sokáig hirdettek egy 95-ös zöldet, a végén már 900-ért a használtautón.
Itthon nincs ezeknek áruk.

Azért nincs, mert a legtöbb orzasztó állapotban van. Megveszik, hajtják, amíg szét nem esik, eladják, jön a következő, szív vele, majd továbbadja...kb. két évig árultak egy kéket a használtautón. Rendszeresen karbantarottnak, jó állapotúnak hirdették. Találkoztam az autóval és gazdájával még a hirdetés feladása előtt egy autós talin. A 100 km-es túrán 2 liter olajat evett a gép, hiányzott a toronymerevítő, mert rommá volt törve az eleje korábban, egy egyenes lemez nem volt rajta...Egy ilyen, 1m alatti példányt, akkor érdemes megvenni, ha autószerelő vagy, vagy van elég pénzed csináltatni, esetleg alapot keresel ahhoz, hogy sok idővel és ráfordítással egy igazn jó gépet építs belőle. Persze ez is csak akkor sikerül, ha a kasztni nem volt nagyon törve...
Ehhehe, és ha jól emlékszem, "motorfelújítás" után is ugyanúgy ette az olajat ....

Avatar
medbali
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2009.03.31 18:51

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: medbali » 2010.10.01 9:31

Másik autó vásárlása miatt eladó.
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mu ... h1-4168525
- 1972 Chevy Nova 6.0

Avatar
John Deere
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1156
Csatlakozott: 2010.01.07 10:42
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: John Deere » 2010.10.01 13:15

medbali írta:Másik autó vásárlása miatt eladó.
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mu ... h1-4168525
Valaki ismeri, tud róla valamit? Jó állapotúnak tűnik :roll:

Avatar
medbali
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2009.03.31 18:51

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: medbali » 2010.10.01 13:47

Hát én ismerem mivel az enyém 8)
Működőképes állapotban van. Futóművet, féket kéne rendesen átnézni és cserélni amit kell.
Festés néhány helyen már pattog de amúgy nem rossz. Motor váltó rendben van.
Belseje nem túl szép , szőnyeget cserélni kell, meg a műanyag részeket festeni mert már karcos és kiszívta a nap.
Üléseket egyszer áthúzták de nekem nem igazán tetszik. Krómfelnik csúnyán rozsdásak, már nem lehet őket megmenteni, én szinterezni akartam őket feketére.
Ősmagyar papíros szóval tetszés szerint átalakítható.
Egyéb kérdés? :hehe:
- 1972 Chevy Nova 6.0

Avatar
John Deere
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1156
Csatlakozott: 2010.01.07 10:42
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: John Deere » 2010.10.01 17:53

medbali írta:Hát én ismerem mivel az enyém 8)
Működőképes állapotban van. Futóművet, féket kéne rendesen átnézni és cserélni amit kell.
Festés néhány helyen már pattog de amúgy nem rossz. Motor váltó rendben van.
Belseje nem túl szép , szőnyeget cserélni kell, meg a műanyag részeket festeni mert már karcos és kiszívta a nap.
Üléseket egyszer áthúzták de nekem nem igazán tetszik. Krómfelnik csúnyán rozsdásak, már nem lehet őket megmenteni, én szinterezni akartam őket feketére.
Ősmagyar papíros szóval tetszés szerint átalakítható.
Egyéb kérdés? :hehe:
Igen, OT-s rendszámon nem gondolkoztál? Vagy az nagyon macera?
Ha most lenne ennyi félretett pénzem, gondolkoznék rajta, de még egyelőre a jelenlegi is elég :oops:

Avatar
medbali
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2009.03.31 18:51

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: medbali » 2010.10.01 18:30

Semmi nem indokolja hogy OT-s legyen. Nem volt rá luxusadó. A többi költség meg az OT-hoz képest elenyésző.
Egy OT vizsgához 3-400-at rá kellene költeni. Belső tér, gumikéderek, fényezést kijavítani pár helyen+ motorteret szépen lefesteni. Kb. ilyenek.
- 1972 Chevy Nova 6.0

Avatar
John Deere
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1156
Csatlakozott: 2010.01.07 10:42
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: John Deere » 2010.10.01 18:45

medbali írta:Semmi nem indokolja hogy OT-s legyen. Nem volt rá luxusadó. A többi költség meg az OT-hoz képest elenyésző.
Egy OT vizsgához 3-400-at rá kellene költeni. Belső tér, gumikéderek, fényezést kijavítani pár helyen+ motorteret szépen lefesteni. Kb. ilyenek.
Igaz, jogos

Válasz küldése