'67 Mustang gyújtáskapcsoló

Autót vagy alkatrészt keresők - kínálók területe

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
MateKrisz
Kabóca
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010.05.23 21:09
Tartózkodási hely: Szombathely

'67 Mustang gyújtáskapcsoló

Hozzászólás Szerző: MateKrisz » 2010.05.25 14:53

Sziasztok!

Még új vagyok itt, és rögtön lett egy problémám. '67-es Mustangom gyújtáskapcsolója szétesett, összerakni már nem tudtam mivel egyik bakelit alkatrész el volt törve. Mikor szétcsúszott frankón letestelt, volt egy kis szag a műszerfal mögött, de remélem semmi komoly. Ezt csak az új gyújtáskapcsoló után fogom megtudni. A baj az hogy most nagyon kéne az autó, mivel most menne műszakira, talira, esküvői felvonulásra stb. stb.... Megvétel vagy csak kölcsön mindenféle verzió érdekel.

Íme pár kép róla:

Kép

Kép

Kép

Válaszokat előre is köszi:
MateKrisz

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2010.05.25 21:28

Hát, ha senki nem tud hirtelen segíteni, akkor www.rockauto.com szerintem. Egy hét alatt megvan a cucc vámkezeléssell együtt, házhoz szállítva, fedex-drágán persze.


Esetleg atlantic, nem lehetetlen, hogy kicsit olcsóbban.

Persze az a legjobb, ha van valakinek. Vagy találsz egy ügyes embert, aki átmenetileg meg tudja javítani.

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22130
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2010.05.26 7:22

RGI is légipostával hozza. Ha a héten megjön náluk Floridába, akkor jövő hét keddjén Pesten van...

A direktben küldött csomagokkal sokszor az a gondom, hogy a vám egy hétig ül rajta. :(

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2010.05.26 11:30

TomiTomi írta:RGI is légipostával hozza. Ha a héten megjön náluk Floridába, akkor jövő hét keddjén Pesten van...

A direktben küldött csomagokkal sokszor az a gondom, hogy a vám egy hétig ül rajta. :(
A Fedex reptéri vámja elég gyors, kb 2 nap érkezéstől számítva, és óriási porfelhővel, 100-ról 10 méteren belül nullára lassulva, már fékez is a ház előtt a Fedexes autó :D

Avatar
szireta68
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2008.09.07 21:06
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: szireta68 » 2010.05.26 14:03

somi írta:
TomiTomi írta:RGI is légipostával hozza. Ha a héten megjön náluk Floridába, akkor jövő hét keddjén Pesten van...

A direktben küldött csomagokkal sokszor az a gondom, hogy a vám egy hétig ül rajta. :(
A Fedex reptéri vámja elég gyors, kb 2 nap érkezéstől számítva, és óriási porfelhővel, 100-ról 10 méteren belül nullára lassulva, már fékez is a ház előtt a Fedexes autó :D
:off: jól láttam, hogy a rockautó, már csak fedexel szállít hozzánk, nem találom az olcsóbb USPS verziókat??! :?

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2010.05.26 18:42

szireta68 írta:
somi írta:
TomiTomi írta:RGI is légipostával hozza. Ha a héten megjön náluk Floridába, akkor jövő hét keddjén Pesten van...

A direktben küldött csomagokkal sokszor az a gondom, hogy a vám egy hétig ül rajta. :(
A Fedex reptéri vámja elég gyors, kb 2 nap érkezéstől számítva, és óriási porfelhővel, 100-ról 10 méteren belül nullára lassulva, már fékez is a ház előtt a Fedexes autó :D
:off: jól láttam, hogy a rockautó, már csak fedexel szállít hozzánk, nem találom az olcsóbb USPS verziókat??! :?
Jól. A legolcsóbb az international economy. Ráadásul ugye, ha több cucc jön más-más raktárakból, akkor szépen kövéredik a fuvardíj.

Avatar
szireta68
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2008.09.07 21:06
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: szireta68 » 2010.05.26 18:50

idáig volt négy lehetőség, közte az EMS, az első kettő (legolcsóbbak) megszűntek???????? :shock:

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2010.05.26 18:56

szireta68 írta:idáig volt négy lehetőség, közte az EMS, az első kettő (legolcsóbbak) megszűntek???????? :shock:
Hát, szerintem eddig 3 volt, most nem néztem, de akkor is az international economy volt a legolcsóbb, emlékeim szerint ... az EMS drágább volt .... persze lehet, hogy nem, de inkább igen, mivel soha nem hozattam ems-sel, nyilván nem véletlenül.

Avatar
MateKrisz
Kabóca
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010.05.23 21:09
Tartózkodási hely: Szombathely

Hozzászólás Szerző: MateKrisz » 2010.05.26 19:01

somi írta:
szireta68 írta:
somi írta: A Fedex reptéri vámja elég gyors, kb 2 nap érkezéstől számítva, és óriási porfelhővel, 100-ról 10 méteren belül nullára lassulva, már fékez is a ház előtt a Fedexes autó :D
:off: jól láttam, hogy a rockautó, már csak fedexel szállít hozzánk, nem találom az olcsóbb USPS verziókat??! :?
Jól. A legolcsóbb az international economy. Ráadásul ugye, ha több cucc jön más-más raktárakból, akkor szépen kövéredik a fuvardíj.

Én normál esetben úgy szoktam, hogy a haverom odakint megrendeli, neki országon belül ingyenes. Mikor megkapta, átcímkézi és feladja nekem usps-el.

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22130
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2010.05.27 6:55

MateKrisz írta:Én normál esetben úgy szoktam, hogy a haverom odakint megrendeli, neki országon belül ingyenes. Mikor megkapta, átcímkézi és feladja nekem usps-el.
Ez normál esetben nem rossz, de azt saccolom, hogy kb 3 hét míg egy csomag megérkezik.

Avatar
MateKrisz
Kabóca
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010.05.23 21:09
Tartózkodási hely: Szombathely

Hozzászólás Szerző: MateKrisz » 2010.05.27 9:34

TomiTomi írta:
MateKrisz írta:Én normál esetben úgy szoktam, hogy a haverom odakint megrendeli, neki országon belül ingyenes. Mikor megkapta, átcímkézi és feladja nekem usps-el.
Ez normál esetben nem rossz, de azt saccolom, hogy kb 3 hét míg egy csomag megérkezik.
Sacc/kb. másfél hét mert náluk 1 nap a kiszállítás mert a szomszéd városból rendeli meg. A többi meg az usps és a vám. Ahogy észrevettem inkább a vám a több idő :) El szokta küldeni a csomag számát, aztán úgy meg tudom nézni hol is tart a csomag.

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22130
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2010.05.27 10:22

Ha ilyen flottul megy, akkor szvsz nem érdemes gondolkodni, hogy honnan vegyed a gyújtáskapcsolót...

Avatar
MateKrisz
Kabóca
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010.05.23 21:09
Tartózkodási hely: Szombathely

Hozzászólás Szerző: MateKrisz » 2010.05.27 10:31

TomiTomi írta:Ha ilyen flottul megy, akkor szvsz nem érdemes gondolkodni, hogy honnan vegyed a gyújtáskapcsolót...
Áhh most máshonnan rendeltem, mert nagyon-nagyon sűrgős a dolog. Június 5-én lesz Szombathelyen egy amerikai autós tali, és hát jó lenne kimenni :)

Válasz küldése