2005- Mustangok itthon

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
Schmidi
Úrvezető
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2007.05.23 15:24

2005- Mustangok itthon

Hozzászólás Szerző: Schmidi » 2007.08.10 12:30

Tegnap este 10 után pár perccel a Keresztúri út - Kerepesi út (ott már lehet hogy nem úgy hívják) sarkán láttam egy fekete, magyar rendszámos GT-t. Sajna lámpánál, másik irányból mint én, nem tudtam szórólapozni.

Ezen kívül az első KES féle pirosról tudok, meg az ezüst "majdnem Saleen"-ről, illetve a Vurdon által most hozott Eleanor klónról.

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22132
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2007.08.10 12:38

Egy fekete kabriót láttam egyszer. Vurdon is mondta, hogy ők egy piros bőrbelsős fekete kabit eladtak. Nemtom, hogy ez ugyanaz lehet-e.

Saleen szerűből van az a kétszínü is.

Avatar
Schmidi
Úrvezető
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2007.05.23 15:24

Hozzászólás Szerző: Schmidi » 2007.08.10 12:43

TomiTomi írta:Egy fekete kabriót láttam egyszer. Vurdon is mondta, hogy ők egy piros bőrbelsős fekete kabit eladtak. Nemtom, hogy ez ugyanaz lehet-e.
Nem, ez nem cabrio volt.

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22132
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2007.08.10 13:25

Schmidi írta:Nem, ez nem cabrio volt.
Akkor tele vagyunk fekete Mustang-okkal. :D De egy igazi Ford-nak nem is lehet más színe. :mrgreen:

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22132
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2007.09.17 21:21

Van egy narancssárga gép is itthon, méghozzá reményeim szerint Pesten. :shake: Ismerős ismerősének az ismerőse, azért küldtem egy szórólapot, remélem jelentkezik itt nálunk. :wave:

Avatar
balage
Kabóca
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2007.09.20 17:37
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: balage » 2007.09.24 11:44

TomiTomi írta:Van egy narancssárga gép is itthon, méghozzá reményeim szerint Pesten. :shake: Ismerős ismerősének az ismerőse, azért küldtem egy szórólapot, remélem jelentkezik itt nálunk. :wave:
Sziasztok!

Grabber orange jelentkezik. Az autót máfél hete vettem át, még folyik a forgalomba helyezése, de már mentem vele 1000 km-t. Többet most nem tudok írni, majd igyekszem részletekkel is szolgálni.

A feketére vonatkozó megjegyzést :evil: meg sem hallottam!!!!! :duck: Majd teszek fel képet, remélem mindenkit meggyőz! :D Addig az esetleges kétkedőknek javaslom a http://www.grabberorange.net megtekintését! :shake:

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22132
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2007.09.24 11:52

balage írta:Sziasztok!

Grabber orange jelentkezik. Az autót máfél hete vettem át, még folyik a forgalomba helyezése, de már mentem vele 1000 km-t. Többet most nem tudok írni, majd igyekszem részletekkel is szolgálni.

A feketére vonatkozó megjegyzést :evil: meg sem hallottam!!!!! :duck: Majd teszek fel képet, remélem mindenkit meggyőz! :D Addig az esetleges kétkedőknek javaslom a http://www.grabberorange.net megtekintését! :shake:
Hello!

A képtárunkba is szívesen teszünk fel képet, sőt még fényképezhetjük együtt is a gépet. ;)

Szép az a link, amit betettél, rögtön a Parnellivel jön fel, ami nekem nagyon-nagyon tetszik. :D Miet vettél? V8 vagy V6?

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2007.09.25 0:28

ahoj !!! :hullam:

Tomi: GT

jó szín... :klassz:

láttalak is múlthét szombaton (szept. 22) Esztergomban, a pilisi feltekerős út parkolójában, ott áltál le az S4-em mögött... mi meg kutyával játszottunk nem messze... amikor elhajtottatok, gondoltam is rá, hogy sajnos bébikém parkolóban pihen... :cry:

még Z-s a gép... mennyi idő a herce-hurca, mit mondtak?

nem mentem oda, mert hát a tapasztalat azt mutassa, hogy nem mindenki vágyik V8 arcokra, akinek Mustangja van... de jó tudni, hogy ember kezébe került egy jó kis autó (és nem egy "alien"-ébe, aki elsősorban az Alsóposványosi művház előtt akar 15éves lányokat felcsípni... :roll: )

jöjjenek képek !!!!
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
balage
Kabóca
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2007.09.20 17:37
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: balage » 2007.09.26 12:22

Hali!

TomiTomi:
GT Premium Coupe, IUP, 18" wheels, prem trim pckg, shaker 1000, 3.55 differenciál, meg az összes kényelmi extra, kivéve a navigációt. Azt remélem mondani sem kell, hogy "és kivéve az automata váltót".

StangMan:
Esztergom volt az első út...
Az időzítés még nem tiszta, állítólag most valami eredet-elleőrzés van, és az amerikaiaktól kérnek valami infot. Nehogy legyen egy terrorista a csomagtartóban :)
Ja, és hol is van az az Alsóposványos? Szívesen megnézném a művházat....

képek majd lesznek, ha ráérek egy kicsit. Egyelőre még az avatarnak szántat sem sikerült feltölteni, nem tudom, mi a hiba.

üdv

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22132
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2007.09.26 12:42

balage írta:GT Premium Coupe, IUP, 18" wheels, prem trim pckg, shaker 1000, 3.55 differenciál, meg az összes kényelmi extra, kivéve a navigációt. Azt remélem mondani sem kell, hogy "és kivéve az automata váltót".
Nem értem ezeket az automata elleneseket. Kézi váltóval sem lesz sportkocsi az izomautóból.... :mrgreen:
balage írta:képek majd lesznek, ha ráérek egy kicsit. Egyelőre még az avatarnak szántat sem sikerült feltölteni, nem tudom, mi a hiba.
1. Méret: 160 x 160 ba férjen bele és max 15 kB (ezutóbbiban nem vagyok biztos :oops:)
2. ha jól emlékszem, jobb ha a helyi gépről töltöd fel
3. ha ezek mind nem segítenek, küldd el nekem emilben a képet.

Avatar
LeMans67
Városi versenyző
Hozzászólások: 2314
Csatlakozott: 2007.07.03 7:34

Hozzászólás Szerző: LeMans67 » 2007.09.26 13:03

TomiTomi írta:
balage írta:GT Premium Coupe, IUP, 18" wheels, prem trim pckg, shaker 1000, 3.55 differenciál, meg az összes kényelmi extra, kivéve a navigációt. Azt remélem mondani sem kell, hogy "és kivéve az automata váltót".
Nem értem ezeket az automata elleneseket. Kézi váltóval sem lesz sportkocsi az izomautóból.... :mrgreen:
balage írta:képek majd lesznek, ha ráérek egy kicsit. Egyelőre még az avatarnak szántat sem sikerült feltölteni, nem tudom, mi a hiba.
Rendes autó ez! 3,55 végáttétel és kézi váltó, mintha ilyen összeállításról hallottam volna, csak hát itt tobzódás van a fokozatokban :twisted:
Az izomautó is jó sportos autó ám, igaz nem sportautó (tudom az a corvette, Viper, Ford GT - a nem Mustang), de azért szerintem EU szinten egyenesben lenyomja a helyi sportautókat egy igazi izomautó :D

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2007.09.26 19:16

balage írta:Esztergom volt az első út...
tádámmm... ugye ugye...
a tudtom nélkül nem lehet Mustangot hozni az országba :sallala: :rrr:

gratula hozzá!!!
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22132
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2007.10.03 12:05

@balage: már képek keringenek a neten egy narancs új Mustangról Z-s rendszámmal. ;)

Kép

Avatar
balage
Kabóca
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2007.09.20 17:37
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: balage » 2007.10.12 15:21

TomiTomi írta:@balage: már képek keringenek a neten egy narancs új Mustangról Z-s rendszámmal. ;)
Ajaj!

Hol találtad?
Az elmúlt két hétben kb 150-szer fényképeztek le, de azt azért nem gondoltam, hogy valaki felrakja.

Na nembaj, most már E-s rendszámom van :)
De ha meglesz a végleges, nem cseréltethetem havonta....

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22132
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2007.10.12 15:30

balage írta:
TomiTomi írta:@balage: már képek keringenek a neten egy narancs új Mustangról Z-s rendszámmal. ;)
Ajaj!

Hol találtad?
Az elmúlt két hétben kb 150-szer fényképeztek le, de azt azért nem gondoltam, hogy valaki felrakja.

Na nembaj, most már E-s rendszámom van :)
De ha meglesz a végleges, nem cseréltethetem havonta....
A V8-on. :mrgreen: Viszont már van szép avatarod. Ha küldesz emilben pár nagyfelbontású képet, szívesen nyitnék neked egy képtárat. ;)

Válasz küldése