Érdekes lehet... eladó autók

Autót vagy alkatrészt keresők - kínálók területe

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
Bandit
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2007.07.03 16:22

Hozzászólás Szerző: Bandit » 2008.09.04 17:09

Több oldalon is olvastam, hogy a filmen TÉNYLEG driftelő Mustangban meghagyták az eredeti V8-ast. Kicsit kevésnek bizonyult ez turbo-s moci.
Hiába van 100000 Nm nyomatéka ha az csak 6000-es fordulaton jön meg...

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2008.09.10 4:53

1967 Ford Galaxie 500

Ár: 2.450.000 Ft
Futott km: 73000 km
Állapot: Normál
Üzemanyag: Benzin
Hengerűrtartalom: 6400 cm³
Teljesítmény: 329 LE
Kivitel: coupe
Szállítható szem. száma: 6 fő
Szín: világos kék
Ajtók száma: 2

Kép

Leírás
Eladó Ford Galaxie 500, 2 ajtós keménytetős coupe. Eredeti, nagyon jó állapotban. Az autó vámkezelve van múzeális előminősitéssel. Az eredeti dokumentumok (USA) is megvannak az 1967-es megvételtől, használati utasítás,stb. Eredeti kerekek és dísztárcsák. Extrák: új 20"-os króm alufelnik, új 245/35/20-as gumikkal. A motor is kifogástalan tiszta járású, gyönyörű hangú V8-as!

Telefonszám: (+36) 20/9416872

Szerintem nem is rossz vétel, ha olyan állapotban van, hogy nem kell nekiesni rögtön restaurálni, hanem mehet OT-ra...
Még a felni is jóél néz ki rajta, de a szín az nagyon ronda (tuti gyári)... láttam Komáromban is, ott is a szín volt ami nem tetszett... Korrektnek nézett ki.
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2008.09.10 7:41

Ja, ez az a világoskék?

Aranyos sztori volt, épp arra sétáltunk Tárkányban, mikor jött két fickó, vetettek egy pillantást az árra, és azt mondták: 2.400 dollár? Annyiért megéri.....mondtam nekik, hogy ha ez 2.400 dollár lenne, akkor már nem lenne rajta a tábla, mert többen rohannánk az első bankfiókba a pénzért :D

Valahogy én nem adnék érte ennyit. Szép-szép, de szerintem ez a "nekapargassukafelszínt" kategória, a végén úgy járna, mint Tomi Torinója. Ahhoz meg drága. Projektautóból milliót hozol, feleennyiért. Ebben az árkategóriában meg már van választék a beleülsz-és-mész típusokból is.

Inkább ezt választanám például: :)

Kép

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2008.09.10 7:45

StangMan írta:Szerintem nem is rossz vétel, ha olyan állapotban van, hogy nem kell nekiesni rögtön restaurálni, hanem mehet OT-ra...
;)
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2008.09.10 7:45

Ja, ez usa-ban van, de jó ára lehet a végén, ha lenne kis pénzem, elrágógumiznék felette hosszan. Itt a link is, Stang úgyis rágyógyult a tepsikre, hátha..... ;) Állatjó forma szerintem.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayI ... 0269200240

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2008.09.10 7:49

ehhh... ruppótlan vagyok és sajna leszek is még 1 darabig...

ha lenne, akkor vennék egy 75-76os Gran Torinót és olyanra csinálnám meg, amilyenre kell... hogy úgy lehessen vele hatolni min Sztrácsi és Hákkék tették... 6 sebességes váltóval ofkóz ;)

pl. ez az eredeti SH Torino
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2008.09.10 7:59

vagy megvenném Truck Rancheroját... ;)
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2008.09.10 8:41

StangMan írta:vagy megvenném Truck Rancheroját... ;)
Ja, azon is szoktam ábrándozni.... :D De előbb kell egy tepsi meg egy rendes pickup, utána jöhet a pickup light....

Egyébként szintén az ebay-en láttam 75-ös Rancherót, gyönyörűt, olyan az orra, mint a Torinóé. 3000 dollár alatt ment el....

Apropó, Truck Torino kombija miért nem helyezhető forgalomba??? Régi újságokban hirdette még, hol autóként, hol virágtartóként, papírral, forgalomba nem helyezhetően :nemtom:

Avatar
LeMans67
Városi versenyző
Hozzászólások: 2314
Csatlakozott: 2007.07.03 7:34

Hozzászólás Szerző: LeMans67 » 2008.09.10 8:51

StangMan írta:1967 Ford Galaxie 500

Ár: 2.450.000 Ft
Szerintem nem is rossz vétel, ha olyan állapotban van, hogy nem kell nekiesni rögtön restaurálni, hanem mehet OT-ra...

láttam Komáromban is, ott is a szín volt ami nem tetszett... Korrektnek nézett ki.
Nem akarok vitázni, mert eladó autón nem is illik, de a piros szinte hibátlan MO papíros (ez azért nem mindegy) Galaxie 500 volt 2,5 M-ért meghirdetve. Igaz 3x annyi km-t írtak hozzá, biztos ezért volt olcsó... Tudtommal 4 rugót cseréltek benne, mert kicsit alacsonyan volt a tulaj ízlésének és 4 felnit vett hozzá, hogy eredetibb és szebb legyen az autó.

Azt írod láttad Komáromban, akkor gondolom azt is láttad, hogy újra kell fényezni, mert sok helyen felpattogzott már a festék nem kis felületen. A belseje sem volt valami szép, de annyira nem néztük meg, kell rá venni 4 gumit felnivel és a motor, futómű részét még nem is ismerjük....ez nem kevés pénz és mnuka. Ráadásul "csak" egy padüléses 390-es motoros autó.

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2008.09.10 9:22

Lömi, minden ár irányár...

a színe amúgy is görény... szerintem a belseje teljesen korrekt volt, az így elmehet OT-re... talán még képem is van róla

az eredeti felniket gumikat adja hozzá...

a "390" szvsz nem csak...

az, hogy meg összeségében milyen és ez mennyire módosítja az árat.... ha érdekel, meg kell nézni... nagyon áll a piac, ha el akarja adni, akkor szerintem még picivel a beker ár fölé is lemegy...

de mondom meg kell nézni... mivel nem tudjuk milyen a szerkezet, nem kell előre fikázni.... szvsz...

hogy nekem ez a forma amúgy sem libling, senkit nem is akarok rábeszélni... de jobban szeretem az olyan autókat amik egyben vannak és tudod mi hiányzik, mint azokat, amik zacskókban és dobozokban, de becsszó megvan minden hozzá :roll:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2008.09.10 10:08

Emlékeztek az aranyszín, fekete tetős '68-as vagy '67-es Birdre? Kié is volt? Eredetileg 3 M felett volt hirdetve, másfélért ment el....már épp készülődtem, hogy no, ezt már azért megnézem :)

Szóval ha ez NAGYON irányár, akkor meggondolandó lehetne.

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2008.09.10 10:12

429ci-e volt.... ezekre a nagy motoros regiekre sincs nagy kereslet mar... szvsz telitodott a piac... esetleg 1-2 erdekesseg jo aron...

az a busz mar element, hogy barmit el lehet adni...
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
LeMans67
Városi versenyző
Hozzászólások: 2314
Csatlakozott: 2007.07.03 7:34

Hozzászólás Szerző: LeMans67 » 2008.09.10 10:15

StangMan írta:de mondom meg kell nézni... mivel nem tudjuk milyen a szerkezet, nem kell előre fikázni.... szvsz...

hogy nekem ez a forma amúgy sem libling, senkit nem is akarok rábeszélni... de jobban szeretem az olyan autókat amik egyben vannak és tudod mi hiányzik, mint azokat, amik zacskókban és dobozokban, de becsszó megvan minden hozzá :roll:
Jó, neked legyen igazad, bár én nem így láttam az autót ;) . Én örülnék, ha jó lenne és jó kezekbe kerülne... Öröm, ha újabb szép autó indul az utakra :!:

A zacsis dolog meg nem ül, mert fogod a zacskót és kibontod, körbe rakod az autót a cuccaival és ha megvan minden ok, ha nincs akkor alkuszol. Ráadásul látod, hogy hol rohad, mi a gondja, mindenhez hozzáférsz, ráadásul nem kell szétbontanod, mivel már szét van (sajnos régi gépet szét kell szedni vagy kb 2-3x-os az ára)... no és a 428 Cobra Jet + 4 seb kézit ne vegyük egy kategóriába a 390 cui-s padülés botmixeres megoldással egy Coupe esetén... :P

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2008.09.10 10:21

LeMans67 írta:A zacsis dolog meg nem ül, mert fogod a zacskót és kibontod, körbe rakod az autót a cuccaival és ha megvan minden ok
öhöm... ahhoz, hogy a sok aprólékból lásd hiányzik-e valami, nagyon kell ismerned az autót... kérdezd meg papamacit, mit szopott az apróságokkal...
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2008.09.10 10:24

Hiányos autót nagy merészség megvenni....minél régebbi, annál rosszabb a helyzet.

Ott van az a fasza f-100 pikáp csontváz, ugye, Vecsésen. Gyakorlatilag reménytelennek látszik, hogy eredeti motort-váltót találjon bele az ember, és akkor az apróságok hol vannak még.... fényszóró, kilincs, tükör, miegyéb....kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán valaha el lehet-e adni.

Válasz küldése