Érdekes lehet... eladó autók

Autót vagy alkatrészt keresők - kínálók területe

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2009.01.23 11:02

Ha megnezed csinajj kepeket es muti meg ;)
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2009.01.23 19:46

Én hétfőn vagy kedden megnézem a Torinot, bár sok néznivaló nincs rajta, beszéltem a gyerekkel. Szatyorban van, itt, Nagytarcsán, zűrzavarosnak tűnő papírokkal. Van a tarsolyában egy 460-as motor, ahhoz nincs semmi papír, de gyanítom, hogy forgalmi szerint nem ilyen volt benne....Szóval Mamuttal is kell beszélni. No meg, ha 20 db átírást kell fizetni, nemigen éri meg, ugye.

A lakatolással a padlólemezig jutott kábé.

Majd referálok, mert mindenképp érdekel, kedvencóriáskombi rulz :sapi:

Avatar
trafo2000
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1073
Csatlakozott: 2007.08.04 9:00

Hozzászólás Szerző: trafo2000 » 2009.01.23 21:40

Adok hozzá motrot meg váltót

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2009.01.23 22:43

Az a 460-as motor, amit a srác adna, amúgy faszán hangzik hozzá, volt ilyen kivitel gyárilag is a wiki szerint. Engem inkább a papír aggaszt, nem tudom, kell-e hozzá, vagy ilyesmi. Mármint a motorhoz, külön.

Hámegaforgalmi, ami egy hivatalosan kiadott másolat,, mert állítólag valami hamisítási ügy miatt bevonták az eredetit, szóval jól hangzik ez. Virágtartónak való Torino kombit Trakkegytől is lehet venni.

Marhára kíváncsi vagyok.....

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2009.01.24 0:01

Maj meséjj... és csinájj sok képet ;)
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
Alien
Úrvezető
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2007.07.26 14:49
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Alien » 2009.01.24 16:22

Na, megneztem az ezüstöt. Nagyon béna. Képeket nem is csináltam, sajnáltam rá a pixeleket és az időt. De még meg sem kérdeztem senkit, csak kiszálltam a kocsiból, odamentem, körbejártam (kb 45 mp) és ültem is vissza. Ebben az ezüst színben nagyon béna. Csucsué állat jól néz ki, de ez nem. Az első lökhárító össze-vissza volt tolva a parkolástól. Már elhiszem, hogy tényleg nőé volt (bocs a női szakasztól). A motorháztető illesztései is csálén álltak, ami sokat elárul. A belseje nem volt lelakva, csak valami rettenetesen ocsmányul nézett ki. Ennek ugye ugyanaz a belseje, mint az enyémé volt, csak a középkonzol és az ajtókárpit betétjei, illetve a műszeregység takaró műanyagja le volt fújva ezüstre (aztán lehet, hogy más is, csak villámnézetben ezek tűntek fel). Lehet, hogy ez gyári, de rettenetes. Mondjuk kicserélni vagy átfesteni nem nagy összeg, de akkor is. A külső tükrei utángyártottnak néztek ki. Itt elment a kedvem az egésztől. De alapvetően nem ezek a kis dolgok zavartak, hanem az, hogy ebben a színben annyira "más". Majd, ha már a fiúkat szeretem, jó lesz az ezüst. Biztos maradi vagyok, de ez van. :) Szóval ez a nagy sztori. Voltam egy helyen, ahol jól beszámították volna a kocsimat ebbe a Dodge Ram-ba.
http://www.hasznaltauto.hu/2683017_dodge_ram_1998
Hát nagy volt a kísértés, mert brutál jószág, nagyon tetszene, de most inkább nem. Hátha lesz majd Mustang. Addig marad a 883 cm3 amerika. :(
Alien

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22145
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2009.01.24 17:55

somi írta:Én hétfőn vagy kedden megnézem a Torinot, bár sok néznivaló nincs rajta, beszéltem a gyerekkel. Szatyorban van, itt, Nagytarcsán, zűrzavarosnak tűnő papírokkal. Van a tarsolyában egy 460-as motor, ahhoz nincs semmi papír, de gyanítom, hogy forgalmi szerint nem ilyen volt benne....Szóval Mamuttal is kell beszélni. No meg, ha 20 db átírást kell fizetni, nemigen éri meg, ugye.
Ha a VINt beírod, akkor megmondom, hogy mi volt benne gyárilag. ;)

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2009.01.24 20:04

Király vagy, Tomi. Lefotózom a forgalmit is, meg felírom a VIN-t.

Kötötte az ebet a karóhoz, hogy biztosan forgalomba helyezhető, ha máshogy nem, OT-ként, mert ő egy pannóniát már.....na erre elolvastam, hogy tavaly megszüntették az egyedi elbírálást, mert valami visszaélés volt (halott írta alá az adásvételit), és emiatt csak forgalmis, tulajdonilag végig lekövethető autót helyeznek forgalomba.

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2009.01.26 7:22

Alien írta:Voltam egy helyen, ahol jól beszámították volna a kocsimat ebbe a Dodge Ram-ba.
"TÚL SOK VETÉLYTÁRSA AZ ÚTON VAGY AZ ÚTON KÍVÜL SINCS"

öhömm... aztán amikor előszőr mész terepre, utána az első út a szervízbe vezet, mert széthullik a futómű... ez nem terepjáró...

a Mustang meg, nekem képen enm is ezüstnek nézett ki... de tényleg nem szerencsés a Mustanghoz az ezüst...
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
Alien
Úrvezető
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2007.07.26 14:49
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Alien » 2009.01.26 11:59

Ja, duma az van, meg szedites ezerrel. Egy 200 ezer forintos hibalista is jart a kocsival (RAM), oszt amit elfelejtettem mondani, hogy azert szakadt volt. Megneztem egy Z3-ast is. Hat ha hulladekot lattatok mar! Es tipp-topp-nak hirdettek. Tobb viz volt az utasterben, mint a hutorendszerben.

A Mustang tenyleg vacakul nezett ki. Kb 150 000 km-t futottnak. Amit nem mondtam, hogy kivul sok minden repedt volt. Pl az elso szelvedo alatti takaro muanyag, ami az ablaktorlo mechanizmust takarja. Hat ez enyem az tipp top volt. Na mindegy. Ezek a fogalmak ezek szerint relativak, mondjuk ezt regota tudom. Csak neha bizik az ember, hogy hatha. Volt egy E36-os cabrio-m. 95 evjarat volt. Harom eve vettem. Egy szalonban allt, mint hasznalt auto, a tobbi mind vadi uj volt korulotte. Nem nagyon logott ki a sorbol. Hat nekem itt kezdodik a megkimelt allapot. Meg is vettem gondolkodas nelkul, mert latszott rajta, hogy szerettek. A Mustangomat is megvettek hamar, mert latszott rajta, hogy szerettem. :) Egyszer vennek mar magamtol valamit, akkor elegedett lennek. :)
Alien

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2009.01.26 12:20

Alien írta:Egyszer vennek mar magamtol valamit, akkor elegedett lennek. :)
:rrr:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
Alien
Úrvezető
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2007.07.26 14:49
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Alien » 2009.01.26 12:50

Ja, meg hat a kereskedoket sem ertem. Volt olyan hely, ahol leeresztett gumival (a felni mar szetvagta a gumit) allt egy szinte ujszeru 4Runner, lemerult akksival. Lathatoan nem par napja all ugy. A neten meg hirdetik nem is olcson, hogy mennyire megkimelt meg minden. Hogy akar igy eladni valamit. Nem ertem. A masik, meg mikor bemegyek, kerdeyoskodom, latja, hogy komolyan gondolom, felvesyi a telefont, hogy bocs, es 10 percig besyel egy madarral, akire ra akar sozni egy motorcseres MX5-ot. A negyedik percben gondoltam, hogy otthagyomn a faszba, de nyeltem egy nagyot, es megvartam. Letette, elnezest kert, mondtam, hogy ok, semmi gond. Aztan kimentunk az udvarra a romok koze, es megkerte, mondjam el, milyen a kocsi, amit be szeretnek szamittatni. Ott allt 50 meterre, de oda sem jott megnezni, csak az adatora volt kivancsi. Epp beszelunk, mikor odajon egy ismerose, es elkezd belepofazni a beszelgetesbe. Emberunk termeszetesen elkezd vele beszelni, hogy hogy vagy, meg ilyenek. Mikor a csoka a gorogorszagi nyaralast szobahozta, en csak annyit mondtam, koszonom, es otthagytam oket, sztorizgatni. Meg utanam szolt, hogy bocsanat, de a tobbit mar nem hallottam, mert messze voltam. Hat legyen lelkiismeret furdalasa, de tuti, hogy nem volt. Mondjuk nem nepper feje volt, normalis, 50-es, szimpatikus urga. De akkor is, bassza meg. En vagyok az ugyfel. HAt meg mindig a kommunista szellemben mennek sok helyen a dolgok. Ki kellett volna nyalnia a seggem ebben a gazdasagi helyzetben. A RAM, meg Z3 helyen legalabb korrekt ajanlatot adtak, es nem takargattak a ahibakat, es nem kellett varnom, mig pacsiznak egymassal. Hat ki fogom varni a privat vevot, es en is csak maganszemelytol veszek.
Alien

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2009.01.26 13:07

alien, az ilyen helyeket szo nelkul ott kell hagyni... egy suttyo, proszto nep vagyunk... tisztelet a kivetelnek... en szo nelkul el jovok ilyenkor... komolyan... rohej... az autokereskedok ma is nepperek, max jobban probaljak magukat eladni... ha tetszik ha nem... es ugyanilyenek az ingatlanosok is... es igy tovabb... ez van...
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
Alien
Úrvezető
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2007.07.26 14:49
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Alien » 2009.01.26 13:14

Hat ja, tudom en, csak kivancsisagbol korulneztem, most mi a helyzet. Igazabol arra voltam kivancsi, a kocsimat mennyiert venne be egy kereskedo. Ez mar a 15-16-ik kocsim, van tapasztalatom ebben, de az ilyen korutak arra jok, hogy emlekeztessenek, milyen vilagban elunk. Nem mondom, 2-3 alkalommal vettem kereskedotol kocsit, de egyiket sem bantam meg. De ez lehet, hogy csak szerencse, meg hat vannak kivetelek. De csalodtam mar maganszemelytol valo vasarlassal is. Szoval picit lutri, minden egyes vetelbol tanul az ember, es mindig vannak meglepetesek, hiaba tartjuk magunkat rutinosnak. Most legalabb tudom, hogy a rohangalos autom nem is olyan szar.
Alien

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2009.01.26 13:19

minden vasarlas lutri... a kereskedo szvsz "veszelyesebb", tisztelet a kivetelnek
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Válasz küldése