15.ACCH találkozó Dunaújváros 2009.06.12-13-14.

Rendszeres összejövetelek, alkalmi találkozók itthon és külföldön

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2009.06.15 7:17

Télleg jóvót. Stang, asszem én azért hajtogattam Shell-kutat, mert amikor reménytelen bolyongásaink közepette megkérdeztük valakitől, mintha azt mondta volna.....de úgy konkrétan én sem emlékszem shell kútra :monokli: De az biztos, hogy volt valami piros dolog baloldalt az elkanyarodási pont közelében. :mrgreen:

Szireta reméli, hogy tényleg nagyon fasza képeket csináltál, mert másnap nem indult a kocsi, lemerült az akksi a sok világításban :monokli:

Jól tetted, hogy nem aludtál ott. A Bikininek fél egy körül lett vége. Ezek után a sátraink mellett egy órakor belecsapott a beton nevű egyén zenekara a húrokba, körülbelül tíz fős közönségnek, nagyjából 6000 decibellel. Szünetet csak akkor tartottak, amikor jeepzoli, mamut, vagy trakkegy kihúzta az erősítőjüket. Később egyetértettek, hogy el kellett volna vágni a madzagot inkább. Trakkegy éjjel kettőkor felpakolt, és távozott.

Klotyó meg azért volt ott közel, mert dzsippzoliék még csütörtökön csórtak egyet a sorból. Felpakolták a pickupra és elhozták. :mrgreen:

Sok szép autót láttunk, jókat sütögettünk. Mivel elméletben tűzgyújtási tilalom volt, vittünk elektromos grillt. Laci kitette az asztalra, majd félórácskán át röhögve állták körbe mindannyian, mivel ami meleget véletlenül termelt, azt elvitte a szél ízibe. Be kellett vinni a sátorba, hogy hajlandó legyen kaját készíteni :monokli: Vasárnapi ebédhez inkább igénybe vettük Papamaciék lángszóróját.

A koncertek is jók voltak, bár a Karthago hangtechnikusát eléggé nyakon kellett volna vágni időnként. Az autós felvonuláson rengetegen voltak az utcán, úgy tűnt, Dunanyú tényleg örül. Az aszfalt - Dunaharasztihoz hasonlóan - itt is jól fel lett szedve füstölő gumik által, remélhetőleg nem lesz balhé belőle.

No, elég az élménybeszámolóból, mert nem óhajtok Stang babérjaira törni :D Rövidesen töltök fel képeket.

Avatar
doGmAI
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1228
Csatlakozott: 2007.08.28 11:42

Hozzászólás Szerző: doGmAI » 2009.06.15 9:15

Jó volt megint, csak sajna nem voltam teljesen jó állapotban.

Miután a héten ismét sikerült 70 órát dolgozni, és szombat 05 órakor befejezni a melót, kisség fáradt voltam. délben ébredtem, gyorsan elő kaptam a Mustangot, felszedtem az itthon maradt gyerekeket, és zúztunk lefele DunaNewYorkba. Érdekes módon nekem nem okzott gondot megtalálni a tábort, már csak azért sem, mert akkoriban kezdtek még visszatérni a táborba a népek a felvonulásról. (Már a 6-os úton érdekes autók jöttek szembe) De amúgy is emlékeztem, hogy merre, hogyan kell menni, és még az sem zavart meg, hogy a söröző már dijegó lett. Sajnos délutánra rettentően megfájdult a fejem, az aspiryn sem segített (Biztos csak placebó volt) Ehhez jött még hozzá a két idióta helyi erő, aki önjelöltként reppelt a mikrofonba, majd még továbbiak is a kezükbe ragadták a mikorofont, ezért többször is elsétáltam a színpadig, hogy leüvöltsem onnan őket. Egy darabig csendben voltak, de amire visszaértem a táborba, megint rákezdtek.

Mivel et már nem bírtam, 22 óra körül, még Zorall alatt eldőltem a sátramban, és próbáltam aludni. Reggel 3-kor arra ébredtem, hogy csönd van. :) Meg persze megvolt a héten megszokott napi 5 óra alvásom is. Mentem egy kört, fotózgattam a nagyvakuval, találkoztam ismerősökkel, - akik nem voltak szomjasak - megtudtam, hogy a leszbikus egy nagyon nehéz szó. :) Majd lefeküdtem alukálni ismét. Reggel hétkor újra fent voltam, mert nem lehetett már megmaradni a sátorban, hiszen rásütött a nap.

Por volt, de erről nem a szervezők, mint inkább a szárazság tehet. Ezért én le sem mostam a kocsit, csak miután hazaértem.

Azt vettem észre, hogy a legtöbb fotót az Oszi Gabi által épített Ramblerről készítettem (zöld, kockás zászlós) illetőleg az 58-as T-birdről. Kettő Mustang-II volt jelen. Mostmár úgy kell írni ugyebár, hogy mindkettő Zolié volt :) Gratula druszám az áldáshoz!!!

Részben a koncertek miatt is nagy durranásra számítottam, Kereszt jó is volt, annak ellenére, hogy a közönség sz@rnak sem volt nevezhető. Talán ha összeállt volna..... A többit meg fejfájás miatt kimaradt.

Amikor leléptünk, 18 óra felé, a tombolának még nyoma sem volt, viszont az amerikai autós társaságból jó ha 18 kocsi volt még a táborban távozásunk után. Nem tudom, mit akartak a tombolával, ha vasárnap esti programnak hagyták meg.

Következő esemény Agárd, ami tavaly jó volt. Más most hirtelen nem jut eszembe, kérem kapcsojja ki...

Avatar
trafo2000
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1073
Csatlakozott: 2007.08.04 9:00

Hozzászólás Szerző: trafo2000 » 2009.06.15 12:13

Pedig van shell kút,a mekivel szemben,ha valaki bp felől jön,a shell kútnál kell balra fordulni a dunapart felé.

Avatar
LeMans67
Városi versenyző
Hozzászólások: 2314
Csatlakozott: 2007.07.03 7:34

Hozzászólás Szerző: LeMans67 » 2009.06.15 13:23

Igen van Shell kút, mi is láttuk, de csak szombaton este.. :D
Mi egyből észak felöl próbáltunk pénteken este bejutni, de onnan nem engedtek be, így egy kedves hölgy az ötperc alatt már 6 autóra duzzadt konvojt a bejárathoz. Ezúton is köszönjük neki, hát ha olvassa a fórumot. Sötétedéskor találtunk egy autót, aminek a helyére felverhettük a sátrunkat a fák alatt, mert nehogy másnap nagy melegünk legyen :P

Szombaton láttuk végre, Papamaciékat, Somiékat, valami piros Mustangos embert.. :)...
A találkozó jó volt, bár szokás szerint nem volt sok időnk senkivel se beszélgetni, mert annyi minden program volt. Szombaton a bikini jó volt, Chromlóék a Zorall-t értékelték,mivel képesek voltak CSAK ezért leutazni, megnézni, majd haza rohanni... ;)

Vasárnap mi korán elindultunk, de csak a kanyarig jutottunk, merrt Fölesz gépe ott állt az út közepén. Vissza vittük a táborba, kerestem neki segítséget Jimmy személyében (nem tudom mi lett a vége) és remélem rendben hazajutott...

Jó buli volt, hiányoltuk, aki nem volt ott...

Avatar
LeMans67
Városi versenyző
Hozzászólások: 2314
Csatlakozott: 2007.07.03 7:34

Hozzászólás Szerző: LeMans67 » 2009.06.15 13:48

Sok Ford gyártmány...

<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/UEaAFYIh7yI&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/UEaAFYIh7yI&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22145
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2009.06.15 18:03

Köszi a sok beszámolót. :klassz:

Avatar
doGmAI
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1228
Csatlakozott: 2007.08.28 11:42

Hozzászólás Szerző: doGmAI » 2009.06.15 18:17

LeMans67 írta:......
Vasárnap mi korán elindultunk, de csak a kanyarig jutottunk, merrt Fölesz gépe ott állt az út közepén. Vissza vittük a táborba, kerestem neki segítséget Jimmy személyében (nem tudom mi lett a vége) és remélem rendben hazajutott...
Hazajutott, Jimmy mentőjének a hátán. Hiába adtam szerszámot (A szükséges éppen nem volt a készletben) sajna helyben nem lehetett vele mit kezdeni, ezért AVIA háton jutott haza a Stang...

Ja, és nem a fékkel volt gond.

Fékkel és szervóval egy Chevy P/U volt problémás, akit pedig '71 Mach1 Lacika vett AVIA hátra, ha minden igaz a mai napon.

Jók ezek az AVIA-k. :)

Viszont Lacikának valami okos legény elgázolta a felnijét egy Oldssal. A szerencse nélküli nagy gázzal indult, (úgy kell a porban) tekerte a kormányt, de nem látta, hogy előtte ott a lefüstölt felni. Amikor ráment, még meg is fordult a kocsi alatt, rendesen megütötte valami a kocsi alján a felnit, úgyhogy vélhetőleg ott is sérült valami. Ezek után felakadt az Olds, emberünk megpróbálta előre, hátra, majd megemelte a kocsit, kibaszta alóla a felnit, és mintha semmi sem történt volna, tovább állt. Lacika csak egy kicsit zabos a felni miatt, ott is hagyta még vasárnap a táborban, azt nem tudom, hogy útban hazafelé megtalálta-e az okozót, szerintem van rá némi esély, hogy nem jutott el a céljáig az Olds, mert erősen olajsaras lett a felni, valamit azért csak szétb@aszott a kocsi alján.

Ezzel a lendülettel akár a placc közepén fekvő emberen is simán áthajtott volna emberünk....

Avatar
szireta68
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2008.09.07 21:06
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: szireta68 » 2009.06.15 18:25

@stangman, nem mondom, hogy nem vagyok kíváncsi az esti fotókra!!! :hyper:
@tomitomi, te nem mesélsz??

Avatar
Chopper
Úrvezető
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2009.04.20 15:19
Tartózkodási hely: Bátaszék

Hozzászólás Szerző: Chopper » 2009.06.15 20:56

doGmAI írta:
LeMans67 írta:......
Vasárnap mi korán elindultunk, de csak a kanyarig jutottunk, merrt Fölesz gépe ott állt az út közepén. Vissza vittük a táborba, kerestem neki segítséget Jimmy személyében (nem tudom mi lett a vége) és remélem rendben hazajutott...
Hazajutott, Jimmy mentőjének a hátán. Hiába adtam szerszámot (A szükséges éppen nem volt a készletben) sajna helyben nem lehetett vele mit kezdeni, ezért AVIA háton jutott haza a Stang...

Ja, és nem a fékkel volt gond.

Fékkel és szervóval egy Chevy P/U volt problémás, akit pedig '71 Mach1 Lacika vett AVIA hátra, ha minden igaz a mai napon.

Jók ezek az AVIA-k. :)

Viszont Lacikának valami okos legény elgázolta a felnijét egy Oldssal. A szerencse nélküli nagy gázzal indult, (úgy kell a porban) tekerte a kormányt, de nem látta, hogy előtte ott a lefüstölt felni. Amikor ráment, még meg is fordult a kocsi alatt, rendesen megütötte valami a kocsi alján a felnit, úgyhogy vélhetőleg ott is sérült valami. Ezek után felakadt az Olds, emberünk megpróbálta előre, hátra, majd megemelte a kocsit, kibaszta alóla a felnit, és mintha semmi sem történt volna, tovább állt. Lacika csak egy kicsit zabos a felni miatt, ott is hagyta még vasárnap a táborban, azt nem tudom, hogy útban hazafelé megtalálta-e az okozót, szerintem van rá némi esély, hogy nem jutott el a céljáig az Olds, mert erősen olajsaras lett a felni, valamit azért csak szétb@aszott a kocsi alján.

Ezzel a lendülettel akár a placc közepén fekvő emberen is simán áthajtott volna emberünk....
Amikor vasárnap mentünk a talira akkor találkoztunk egy fehér Fox Mustangossal, a kanyarban lerobbant... akkor az valszeg Fölesz volt...:roll:
Gondoltuk hogy megállunk segíteni valamit, de már volt segítsége...;)
Amikor beszélgettünk a Corvettesekkel akkor hozták be traileren... rá kb. 30 perccel jön egy fekete Olds, megfordult a téren (kilinccsel előre), utána azzal a sebességgel távozott... és akkor láttam hogy átugratott valamin. :o
Előre, hártra, előre, hátra, előre... kivették a felnit alóla, megnézték az Olds alját - érdekes feje volt a tulajnak - és eltüntek... ;) :hulye:
Amit LeMans67 belinkelt videót, azon 4:17-kor van a tettes... ha jó a szemed még a rendszámát is láthatod! ;):D
Biztos hogy lenyúzták az alját, de úgy kell neki! :twisted:
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Chopper 2009.06.15 21:12-kor.
[url=http://www.ford-cruising.hu/gallery/thumbnails.php?album=46]'95 Ford Mustang 3.8 (kunokb)[/url]

Avatar
Zsozsó
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 569
Csatlakozott: 2007.08.05 19:30
Tartózkodási hely: Esztergom

Hozzászólás Szerző: Zsozsó » 2009.06.15 20:56

Néhány kép az amatőröktől


Kép Kép

Kép Kép


a Cruising-os csapat a teljesség igénye nélkül

Kép Kép

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2009.06.15 21:51

Teszek én is pár képet egyelőre.


Kép Kép

Kép Kép

Kép

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2009.06.16 7:43

Nah, most reggel már át is futottam a képeimet :monokli:

Este mennek fel... szireta a te képeid jók lettek... a többi sem :mrgreen:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
LeMans67
Városi versenyző
Hozzászólások: 2314
Csatlakozott: 2007.07.03 7:34

Hozzászólás Szerző: LeMans67 » 2009.06.16 13:30

doGmAI írta: Ja, és nem a fékkel volt gond.
Sajnálom Föleszt :cry:
Azért még érdekelne, hogy mi volt akkor ami megfogta a gépet. Beállt a csapágy?

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2009.06.16 16:58

jaja, Fölesz el Tequilos :mrgreen: , mondd mi volt!!!!!
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
trafo2000
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1073
Csatlakozott: 2007.08.04 9:00

Hozzászólás Szerző: trafo2000 » 2009.06.16 18:52

Szétbörnyölte... :D

Válasz küldése