IV. Magyar Mustang Találkozó és Ford Cruising, 2010.04.17

Rendszeres összejövetelek, alkalmi találkozók itthon és külföldön

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
burnoczky
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2010.01.13 23:11
Tartózkodási hely: Hatvan / Délpest

Hozzászólás Szerző: burnoczky » 2010.04.19 6:43

r.chris írta:Elöször is köszönet Nektek a szervezésért :taps:
nagyon jó volt ennyi szép autót együtt látni :shock: a társaság mint mindig 5-ös !! időjárás :rulez:
szuper volt a túra útvonala,csak sajnos az "utaink"minősége kritikán aluli :banghead:
a csárdáig azon idegeskedtem,hogy mikor fogja a barátom leütni a Mustang elejét..de megúsztuk :laza:
úgy megörültünk amikor odaértünk a csárdához, nagyon szép helyen volt...akkor még nem tudtuk hogy ez lesz az utolsó alkalom hogy odamegyünk.sajnos mi sem ebédeltünk... :cry: pedig türelmesen vártunk kb 2 órát...mikor közölték hogy az egy hete megrendelt levesünk elfogyott :shock: ,NA ekkor nekünk meg a türelmünk fogyott el...így hazaindultunk egy kis pálinkás-lecsóra :twisted:
összeségében nagyon jól éreztük magunkat és mára már csak a szépre emlékezem 8)

néhány kép a taliról,a többit késöbb...
KépKépKépKépKép

KépKépKépKépKép

KépKépKépKépKép
jó képeket csináltál. akkor jól sikererült az estétek:):):)

Avatar
doGmAI
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1228
Csatlakozott: 2007.08.28 11:42

Hozzászólás Szerző: doGmAI » 2010.04.19 7:51

Na mivan? Senkinek sem volt olyan műszaki porblémája, hogy éjjel szakadó esőben szerelni kellett volna? :monokli:

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2010.04.19 7:59

Hááááát... szar ez így :monokli: :mrgreen:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22145
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2010.04.19 8:06

Azért néhány szervódefekt kijutott...

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2010.04.19 8:10

miért, Horzon kívűl volt még probléma?
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22145
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2010.04.19 8:22

StangMan írta:miért, Horzon kívűl volt még probléma?
Tudtommal a Birdy is inkontinens volt.

lorajda
Kabóca
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010.04.15 18:00
Tartózkodási hely: Nyergesújfalu

Hozzászólás Szerző: lorajda » 2010.04.19 8:56

Sziasztok,
Nagy köszönet a szervezőknek! Örülök, hogy részt tudtam venni a túrán, és hogy a csapatból sok taggal meg tudtam ismerkedni, illetve hogy ennek a remek kis közösségnek már én is a tagja lehetek.
Rengeteg autó volt, mind nagyon tetszett!
Az étterem sajnos nagyon leszerepelt, többet inkább nem is írnék róla... Legközelebb máshogyan is megoldhatjuk az étkezést, de szerintem ez egyedi eset lehetett, kifogtuk...

Ui: Papamaciéknak kösz a fagyit!

Avatar
Bandit
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2007.07.03 16:22

Hozzászólás Szerző: Bandit » 2010.04.19 9:34

Köszönet a szervezésért!
Én jól éreztem magam.
A kaja annyira nem zaklatott fel. Egyébként nem is volt túl jó.
De a lényegi része a talinak egész jól sikerült.

Avatar
lzimmer
Úrvezető
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2010.03.31 13:44
Tartózkodási hely: Németország

Hozzászólás Szerző: lzimmer » 2010.04.19 9:36

Bandit írta:Köszönet a szervezésért!
Én jól éreztem magam.
A kaja annyira nem zaklatott fel. Egyébként nem is volt túl jó.
De a lényegi része a talinak egész jól sikerült.


Csatlakozom, csatlakozunk parommal az elottunk szolohoz, mi is orulunk, hogy ennyi szep autot lathattunk - bar pesten meg biztosan tobb volt - es igaz csak 14 korul ertunk oda, megis par forumozoval megismerkedhettunk, ami szinten nagyon jo volt! a kaja....majdnem finom volt:) de majd legkozelebb, a lenyeg a tarsasag volt:)

meg tobb ilyet!!!

Avatar
attish
Kabóca
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2010.01.02 9:42
Tartózkodási hely: Érd

Hozzászólás Szerző: attish » 2010.04.19 11:02

Felraktam én is pár képet, akit érdekel, itt megnézheti:
http://v8cars.hu/album.php?album=4bcb349cc8a9e
attish
'72 Lincoln Continental Hardtop Coupe

Avatar
John Deere
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1156
Csatlakozott: 2010.01.07 10:42
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: John Deere » 2010.04.19 11:13

Volt problémám, mint írtam, mérhetetlenül keresztbetett nekem az egész ország okmányrendszere, azért mert én nem engedhetem meg magamnak hogy röpke 1.8 millióért beregisztráljam az autómat Mo.-ra, az ideiglenes rendszámom meg nem érkezett meg, kb. az érfelvágás határán voltam. :evil: :cry:

Avatar
burnoczky
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2010.01.13 23:11
Tartózkodási hely: Hatvan / Délpest

Hozzászólás Szerző: burnoczky » 2010.04.19 11:56

hát az éttermet leszémítva k... mákunk volt, mert megint szar az idő...

Avatar
MrMach1
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2007.07.07 3:16
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: MrMach1 » 2010.04.19 12:58

Mi is hazaértünk szerencsésen, minden gond nélkül.
450 megtett kilométer és 12-13 literes átlagfogyasztás mellett jól telt a nap.

Nekem csak annyi "bajom" volt a szombattal, hogy nagyon kevés volt az idő. Annyi mindenkivel szerettem volna beszélni, megnézni az autóját közelebbről, esetleg beleülni, hogy ez lehetetlen volt. Pedig most viszonylag hamar odaértünk a múzeum elé. Viszont a rengeteg Mustang azonnal túlterhelést okozott. :) Elindultunk futtában végig nézni a sort, és mire vissza értünk az elejére, már indult is a túra. Tudtam beszélni is pár emberrel, láttam Martin feltöltött paciját, megnéztem Szireta új ződ szerzeményét, megcsodáltam a Mark IV-et, és visszafelé jövet épp megérkeztek a szlovákok.
Aztán elindultunk.... Az első megálló klassz volt a többi érdekes autó miatt is. Jó lett volna a parton távolabb ácsorgó Austint is megnézni, de itt is csak pár percet álltunk. Aztán ahogy tovább indultunk egy híddal korábban akartam lefordulni, így megnéztük a kies Deák tér környékét is... A közbe iktatott "waypoint"-ok jót ötletnek bizonyultak, mert így mi is tudtunk csatlakozni a csapathoz a nagy osános tábla alatt. Viszont innen kissé túlzottan kalandos és helyenként követhetetlen olt számomra az út.
Egy nagy áruház parkolója gyilkos hely. Könnyen ott ragadhat az ember egy életre. :twisted:
Aztán útközben egyszer komoly csábítást éreztem a "Zsámbék" táblát meglátva, hogy arra levágjam az utat és ne kelljen tovább kerülgetni a gödröket. De végül csak odaértünk..
A csárdával nekünk véletlenül szerencsénk volt. Mi értünk oda legutoljára, de valami érthetetlen okból nem túl sok várakozás után kihozták a kajánkat, ami finom volt.

Az tény, hogy ennyi autót nem könnyű mozgatni. A létszám is gond egy szint fölött. Legalább is az ilyen lelkesedésből szervezett szinten. Nem tudom pontosan hányan szervezitek(TomiTomi, Stangman, GTPeti ?) , de azt tudom mennyi dolog van egy ilyen találkozó körül. Tudom hogy sok szempontot próbáltok figyelembe venni. Szép tájak, érdekes utak, látványosságok és ehhez igazítani az útvonalat és az időpontokat. Nem kis feladat ennyi résztvevőnél.

Én személy szerint jobban örültem volna egy olyan túrának, ahol hamarabb célhoz érünk és hosszabb ideig együtt lehettünk volna. Az evés számomra ilyen szempontból mellékes. :)

Összességében nagyon jó nap volt!
Köszönöm a szervezést, mert megint olyan autókat láthattam, amikre már régóta vártam! :rulez:
[color=#FC8023]1978 Ford MustangII Mach1 302 T-Top[/color]

Avatar
r.chris
Úrvezető
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2008.12.27 23:28
Tartózkodási hely: Szszmiklós
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: r.chris » 2010.04.19 16:26

TomiTomi írta: Tudtommal a Birdy is inkontinens volt.
Igen sajnos az öreglány is elfolyatott néhány liter szervóolajat,de azon kívűl semmi komoly :D

Avatar
Leia
Kabóca
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010.04.17 13:44
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Leia » 2010.04.19 16:32

sziasztok!
bár nekem nincs Mustangom (de nagyon remélem, hogy egyszer lesz), jól éreztem magam a találkozón, még ha csak Budaörsig jutottam, akkoris egy élmény volt ennyi csodát egy helyen látni! külön köszönet a segítségért Tominak és és a fuvarért Zolinak :) a képeimet majd feltöltöm valahová a héten!
"I hope life is good for you.."

Válasz küldése