V. Magyar Mustang és Amerikai Ford Találkozó, 2011.04.17

Rendszeres összejövetelek, alkalmi találkozók itthon és külföldön

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

djzolko
Kabóca
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011.04.17 17:06

Re: V. Magyar Mustang és Amerikai Ford Találkozó, 2011.04.17

Hozzászólás Szerző: djzolko » 2011.04.17 21:02

Sziasztok!

Örülök, hogy eltölthettem veletek ezt a napot. Pár emberrel sikerült beszédbe elegyednem, nicknévről még ők sem ismernek, így bemutatkoznék. Györki Zoltán vagyok, én mentem Lajossal és a zöld 79-es Fox Mustanggal. (Hopp, miket tanultam ma :biggrin: )
Nagyon szeretem az amerikai autókat, kiváltképp a Mustangokat. Ha szabad említeni, az első generáció a kedvencem, illetve az ötödik. :)
Sok fotót csináltam, próbáltam menet közben mindenkit elkapni (én voltam az, aki piros pulcsiban lógtam a tetőn, miközben előzgettetek :biggrin: ) Természetesen közzéteszem, amint sikerült átfutnom rajtuk. Kezdetnek legyen itt kettő:

Kép

Kép

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Re: V. Magyar Mustang és Amerikai Ford Találkozó, 2011.04.17

Hozzászólás Szerző: somi » 2011.04.17 21:15

:wave: Mi a mondeoval jöttünk, szóval rólunk nincs fotó :mrgreen: de láttunk kilógni téged a tetőn!

Ezek a képek utómunkáltak, vagy ilyenre készültek? Mer olyan profi, vagy milyen, mint az újságban :monokli:

djzolko
Kabóca
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011.04.17 17:06

Re: V. Magyar Mustang és Amerikai Ford Találkozó, 2011.04.17

Hozzászólás Szerző: djzolko » 2011.04.17 21:33

A Mondeóról sanszos, hogy tényleg nincs kép, de nem azért, mert Mondeo, hanem mert akkor még nem tudtam, hogy ti is a csapathoz tartoztok. :)
Köszi, a képek utómunkáltak, de ez csak a színeket, kontrasztot, és egyéb dolgokat érintik. A háttér elmosódása a hosszú záridő és svenk miatt van ott. :)

Kép

Kép

Avatar
EPP
Úrvezető
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2009.08.14 12:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: V. Magyar Mustang és Amerikai Ford Találkozó, 2011.04.17

Hozzászólás Szerző: EPP » 2011.04.17 22:44

Ugy tunik nem bantam meg, hogy vegul elmentem en is veletek. Elmeny volt mindket narancs szinu autót belülről élvezni menet közben. Természetesen söförjeim a lovacskázásért cserébe kígyógolásra a vendégeim legközelebb... HA ilyen lendülettel javul a kiszolgálás évről évre, akkor mire a fiam kéri a cobra kulcsát a kruzingon, már terített asztalokon gözölgő levesek mellé fogunk leülni érkezéskor!

Avatar
SSzabi
Kabóca
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2010.04.14 20:33
Tartózkodási hely: Budapest

Re: V. Magyar Mustang és Amerikai Ford Találkozó, 2011.04.17

Hozzászólás Szerző: SSzabi » 2011.04.18 5:47

nekem sajnos ez kb. az egyetlen vonulós képem, itt egy pillanatra láttam több autót, első lámpánál már sok-sok csoportba oszlott a csapat, nemigazán volt nagy krúzos hangulat a Tescóig :|


meg van egy fordulós képem
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SSzabi 2011.04.18 6:04-kor.

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: V. Magyar Mustang és Amerikai Ford Találkozó, 2011.04.17

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2011.04.18 5:55

Nah, rövid :sallala: észrevétel.

Kezdjük a rosszal, hogy a jó, az ucsó korty a végére maradjon ;)

Szóval a leglényegesebb, hogy egyéb okok miatt a kisótóm a garázsban maradt, offal mentem (ráadásul Suzukival ... és az sem az enyém :monokli: .... hát jah, a ruháim legaqlább a sajátjaim voltak :monokli:
Köszönettel tartozom Sziretának a pólóért, chrisnek a zokniért, Tominak az övért ... ... :rrr: :monokli: ) , ezért kicsit "otthontalannak" éreztem magam :monokli:
Evvan, nah... hát hijányzik már a dübörgő ménes :sir:
Maj a Masjálisra... ;)

Az offosoknak és az ótónélkülieknek külön köszönet azért, hogy megtisztelték a találkozót a jelenlétükkel!

A kaja megint botrányos volt. A minőség menza szintű volt... a kiszolgálás... is. Csak nem nyoccáért, hanem 2-3000 Ft-ért. GTPetit nagyon sajnáltam, mert teljesen a lelkére vette... főleg a tavalyi kajás bukta után.
Petikém, felejstd el, én úgy érzem az emberek java jól érezte magát, és ez komolyabb visszajelzés, mint az, hogy élve koncoltuk fel volna a étterem kisdzolgálásért felelős gárdáját...
Annyival jobb volt, mint tavaly, hogy véges időn belül mindenki kajához jutott :monokli:

Sajnos ez van. Ahol 10-20-30 emberre végtelenül szimpatikusak és profik, messze nem biztos, hogy ez 60-80 emberre is működni fog.
Ez kiborító, mert egy 200-300 fős étteremben az ember azt gondolná, hogy azért van 300főre asztal, mert azt a 300 embert maximális színvonalon ki tudják szolgálni... Szóval nem.
Még 80at sem, úgy hogy abból ~60 előre elküdlte a rendelését.
80emberrel nem tudunk sajnos sehova sem elmenni előtesztelni, habár asszem úgy kéne :roll:

A jó :buli:
Személyesen nagyon örültem, hogy megint pár új arcot ismerhetem meg.
Nem kivételezés, de kimondottam örülök, hogy kunokb-jék évről-évre itt vannak, pedig nem a szomszédból jönnek :laza: (Majd mutatom a képet, hogy ott vótam Bátaszék mellett nem is olya rég :mrgreen: )... Majd jöhetnek a az új obival készült képek ;)
Csucsu, sajnálom, hogy nem tudtál maradni... remélem minden okés odahaza. Csapatként szurkolunk nektek ;)

A hely zseniális. Tényleg. Az idő a mi oldalunkon volt, lassan majd az erő is ott lesz :monokli:
A zseniális hely ellenére többet asszem oda nem megyek...
Szóval részemről örültem a nyertesek örömének, há a Judit majd "beszart" mikor megkapta az oklevelet :taps: :kiss:

Remélem a kaja levezétése mindenkinek jól sikerült, dumáltatok egy keveset és fotózgattatok is...

Sajnálom, hogy a focira kevesen voltatok vevők. Asszem pontosan az kellett, hogy az ebéd okozta feszültséget levezessük. Szerintem GTPetinek is jól esett.
Köszönöm TB-nek és TB-nek (a "Tamás szörnyeknek" :mrgreen: ) (Tomi bazmeg, hogy kaphatják a nevüket a TB-ről???? :monokli: ) , JD-éknek, Petinek és Chris-nek a játékot.
Az első meccsen JD-ékkel kikaptunk 9-2-re... és mikor az erő visszatért volna belénk JD-ék akkor indútak haza.
A második meccsen Chris-szel, és a nyugodt erő hatalmával 10-6-ra (mer hagytuk magunkat) lenyomtuk a szörnyeket, mint a bélyeget.
Chris szavaival élve "Már az első perc után meg akartam halni, viszont onnantól szinten tudtam tartani ezt" :monokli: :klassz: :vigyor:

Hát jah, én is halálközeli állapotban voltam, de ilyenkor jön elő a rejtett erő, az élniakarás... és a Szönyek csodát láttak.
Parádés összjáték, hihhhhetetlen gólok... Evvan nah. Királyok vagyunk. A Szönyek meg szörnyen szabálytalanok :monokli:

Nemtom ki jutott el hátra karám részhez, de a szürkemarha family és a csacsik is látványos performanszot nyújtottak az érdeklődőknek.
A csacsik magukat meghazudtolva musztáng-tempóban robogtak, szürkemerhát meg nem láttam még ilyen tempóban feküdni :monokli:

Utolsókként jöttünk el... bár a kocsikig vonszoltuk magunkat... lélekben, mert kivülről dicsőséges felvonulásnak hatott parádés kivonulónk :rrr:

Sose legyen rosszabb! Remélem mindenki talált valamit a taliban, amire szívesen emlékezik vissza :laza:

Jövőre ismét találkozzunk!!!
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
SSzabi
Kabóca
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2010.04.14 20:33
Tartózkodási hely: Budapest

Re: V. Magyar Mustang és Amerikai Ford Találkozó, 2011.04.17

Hozzászólás Szerző: SSzabi » 2011.04.18 6:07


Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: V. Magyar Mustang és Amerikai Ford Találkozó, 2011.04.17

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2011.04.18 6:25

-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
GTPeti
Városi versenyző
Hozzászólások: 3325
Csatlakozott: 2008.05.19 9:33

Re: V. Magyar Mustang és Amerikai Ford Találkozó, 2011.04.17

Hozzászólás Szerző: GTPeti » 2011.04.18 8:06

StangMan írta:Nah, rövid :sallala: észrevétel.

Kezdjük a rosszal, hogy a jó, az ucsó korty a végére maradjon ;)

Szóval a leglényegesebb, hogy egyéb okok miatt a kisótóm a garázsban maradt, offal mentem (ráadásul Suzukival ... és az sem az enyém :monokli: .... hát jah, a ruháim legaqlább a sajátjaim voltak :monokli:
Köszönettel tartozom Sziretának a pólóért, chrisnek a zokniért, Tominak az övért ... ... :rrr: :monokli: ) , ezért kicsit "otthontalannak" éreztem magam :monokli:
Evvan, nah... hát hijányzik már a dübörgő ménes :sir:
Maj a Masjálisra... ;)

Az offosoknak és az ótónélkülieknek külön köszönet azért, hogy megtisztelték a találkozót a jelenlétükkel!

A kaja megint botrányos volt. A minőség menza szintű volt... a kiszolgálás... is. Csak nem nyoccáért, hanem 2-3000 Ft-ért. GTPetit nagyon sajnáltam, mert teljesen a lelkére vette... főleg a tavalyi kajás bukta után.
Petikém, felejstd el, én úgy érzem az emberek java jól érezte magát, és ez komolyabb visszajelzés, mint az, hogy élve koncoltuk fel volna a étterem kisdzolgálásért felelős gárdáját...
Annyival jobb volt, mint tavaly, hogy véges időn belül mindenki kajához jutott :monokli:

Sajnos ez van. Ahol 10-20-30 emberre végtelenül szimpatikusak és profik, messze nem biztos, hogy ez 60-80 emberre is működni fog.
Ez kiborító, mert egy 200-300 fős étteremben az ember azt gondolná, hogy azért van 300főre asztal, mert azt a 300 embert maximális színvonalon ki tudják szolgálni... Szóval nem.
Még 80at sem, úgy hogy abból ~60 előre elküdlte a rendelését.
80emberrel nem tudunk sajnos sehova sem elmenni előtesztelni, habár asszem úgy kéne :roll:

A jó :buli:
Személyesen nagyon örültem, hogy megint pár új arcot ismerhetem meg.
Nem kivételezés, de kimondottam örülök, hogy kunokb-jék évről-évre itt vannak, pedig nem a szomszédból jönnek :laza: (Majd mutatom a képet, hogy ott vótam Bátaszék mellett nem is olya rég :mrgreen: )... Majd jöhetnek a az új obival készült képek ;)
Csucsu, sajnálom, hogy nem tudtál maradni... remélem minden okés odahaza. Csapatként szurkolunk nektek ;)

A hely zseniális. Tényleg. Az idő a mi oldalunkon volt, lassan majd az erő is ott lesz :monokli:
A zseniális hely ellenére többet asszem oda nem megyek...
Szóval részemről örültem a nyertesek örömének, há a Judit majd "beszart" mikor megkapta az oklevelet :taps: :kiss:

Remélem a kaja levezétése mindenkinek jól sikerült, dumáltatok egy keveset és fotózgattatok is...

Sajnálom, hogy a focira kevesen voltatok vevők. Asszem pontosan az kellett, hogy az ebéd okozta feszültséget levezessük. Szerintem GTPetinek is jól esett.
Köszönöm TB-nek és TB-nek (a "Tamás szörnyeknek" :mrgreen: ) (Tomi bazmeg, hogy kaphatják a nevüket a TB-ről???? :monokli: ) , JD-éknek, Petinek és Chris-nek a játékot.
Az első meccsen JD-ékkel kikaptunk 9-2-re... és mikor az erő visszatért volna belénk JD-ék akkor indútak haza.
A második meccsen Chris-szel, és a nyugodt erő hatalmával 10-6-ra (mer hagytuk magunkat) lenyomtuk a szörnyeket, mint a bélyeget.
Chris szavaival élve "Már az első perc után meg akartam halni, viszont onnantól szinten tudtam tartani ezt" :monokli: :klassz: :vigyor:

Hát jah, én is halálközeli állapotban voltam, de ilyenkor jön elő a rejtett erő, az élniakarás... és a Szönyek csodát láttak.
Parádés összjáték, hihhhhetetlen gólok... Evvan nah. Királyok vagyunk. A Szönyek meg szörnyen szabálytalanok :monokli:

Nemtom ki jutott el hátra karám részhez, de a szürkemarha family és a csacsik is látványos performanszot nyújtottak az érdeklődőknek.
A csacsik magukat meghazudtolva musztáng-tempóban robogtak, szürkemerhát meg nem láttam még ilyen tempóban feküdni :monokli:

Utolsókként jöttünk el... bár a kocsikig vonszoltuk magunkat... lélekben, mert kivülről dicsőséges felvonulásnak hatott parádés kivonulónk :rrr:

Sose legyen rosszabb! Remélem mindenki talált valamit a taliban, amire szívesen emlékezik vissza :laza:

Jövőre ismét találkozzunk!!!

Én is a rosszal kezdem: ez a magyaros vendéglátás. Jövőre bográcsozunk.
Aztán a jók sora: Köszönet mindenkinek a részvételért, a körülmények ellenére is a remek hangulatért, Oszinak a forgalomirányításért a csoportképhez (tényleg, mikor teszitek fel) és úgy általában, hogy ez az egész létre jött. Mindent egybevéve remek cruising volt, remek csapattal, szép autókkal, ügyes tesztkitöltőkkel (mert a kérdések tényleg nehezek voltak!). A foci tényleg jól esett. Zoli, ne keseredj el, tényleg csak egy hajszál hiányzott, hogy nyerjetek. Az a 7gól igazán semmiség :rohog:
A lényeg, hogy idén is méltó módon ünnepeltük a Mustang szülinapját és jövőre még jobb lesz. Addig is találkozunk a cruisingokon.

Peti

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: V. Magyar Mustang és Amerikai Ford Találkozó, 2011.04.17

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2011.04.18 8:10

GTPeti írta:Az a 7gól igazán semmiség :rohog:
:buttkick: :vigyor:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

brosy
Kabóca
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2010.09.10 10:36

Re: V. Magyar Mustang és Amerikai Ford Találkozó, 2011.04.17

Hozzászólás Szerző: brosy » 2011.04.18 9:01

Képeimet feltettem ide :
http://v8cars.hu/album.php?album=4dabe9ab94f69" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: V. Magyar Mustang és Amerikai Ford Találkozó, 2011.04.17

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2011.04.18 9:12

:klassz: Tanksz.
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22145
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: V. Magyar Mustang és Amerikai Ford Találkozó, 2011.04.17

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2011.04.18 9:31

GTPeti írta:Oszinak a forgalomirányításért a csoportképhez (tényleg, mikor teszitek fel)
Még feljebb kellett volna? Az előző oldalon már van egy ilyen:
TomiTomi írta:Kép
Klikk a képre nagyításért.

Avatar
GTPeti
Városi versenyző
Hozzászólások: 3325
Csatlakozott: 2008.05.19 9:33

Re: V. Magyar Mustang és Amerikai Ford Találkozó, 2011.04.17

Hozzászólás Szerző: GTPeti » 2011.04.18 11:52

Bocs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops:

skraby
Kabóca
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010.02.27 19:40
Kapcsolat:

Re: V. Magyar Mustang és Amerikai Ford Találkozó, 2011.04.17

Hozzászólás Szerző: skraby » 2011.04.18 13:05

Idén nem csináltam annyi képet mint tavaly, inkább néztem az autókat:)

http://indafoto.hu/skraby/v_mustang_talalkozo/page/1" onclick="window.open(this.href);return false;

(videók később, még vágni kell)

Válasz küldése