Totalcar Trackday, SK, 2012.03.10

Rendszeres összejövetelek, alkalmi találkozók itthon és külföldön

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
medbali
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2009.03.31 18:51

Re: Totalcar Trackday, SK, 2012.03.10

Hozzászólás Szerző: medbali » 2012.03.11 21:02

Hát tényleg szomorú ezt olvasni. Reméljük legközelebb minden klappolni fog.
- 1972 Chevy Nova 6.0

Avatar
GTPeti
Városi versenyző
Hozzászólások: 3325
Csatlakozott: 2008.05.19 9:33

Re: Totalcar Trackday, SK, 2012.03.10

Hozzászólás Szerző: GTPeti » 2012.03.11 21:40

oszi írta:Mondhatjuk ,hogy nem úgy alakuzltak a dolgok ahogy szerettük volna , jó kis leckét kaptunk az élettől .
Amikor az autó leállt és nem indult , hamar kiderült , hogy nincs szikra , bár az
elektronika kap áramot , a trafóra már nem ad ki . Ezt ugyan fájó szívvel , de simán tudomásul vettem . Azt javasoltam osszuk meg sorainkat , mivel már csak huszon pár kilóméterre voltunk az uticéltól , én visszaugrottam egy másik gyujtásért , a többieket meg továbbküldtem , hogy majd beérjük őket .
Két másik komplett gyujtással ,és szerszámokkal felfegyverkezve érkeztünk
vissza . A nagy sűrítés miatt a motort , ha a gyertyák is benne vannak , elég nehéz kézzel forgatni , így inkább önindítóval akartam az eggyes hengerhez pöcögtetni . A levett elosztófedél alatt azonban nem forgott a rotor a motorral együtt . Nem is foroghatott , mert a vezérmű tengely sem forgott .
Na ez kedves volt .
A főtengelyen lévő balaszerről , lecsúszott a gumiágyról a súly , így berázta a motort , ezért a fogaskerekes vezérlés csapjáról leugrott a zéger és a kerék .

Utólagosan elnézést MSD-től , hogy a forgásjel hiányában letiltott , és erre nem is gondoltunk .

De köszönet minden túrán résztvevőnek a szolidális kitartásér , ahogy az árok szélén ülve-állva órákat vártak velünk együtt az atómentőre , és így vidámabban elviccelődve töltöttük az időt ,igazán jó csapatszellemről téve bizonyosságot .
Végül , bár semmi nem úgy alakult ahogy terveztük , azért voltak csodás ,
kihagyhatatlan pillanataink , mint mondjuk az M1-en a két 69-es felfoghatatlan látványa , vagy a szervízatóvá avanzsált riviera csomagtaretó , tele gondosan
bepekolt szerszámmal -és akatrésszel , vagy például eddig még én sem voltam egynap kétszer Bp-Slovakia túrán .
Kis öröm volt az ürömben a komáromi autómentős , aki a tréleren lévő mustangot egy fürge kis ford bronkóval húzta mint a villám maga után .
Persze az út szélén rögtönzött kis akciónkrón , készült jópár vidám fénykép , de azért ha a pályán készültek volna ,szívesebben mutogatnánk őket .
Hát valahogy így telelt a nap . :bakker:

A lényeg, hogy megvan a hiba! Egy kis javítás és máris :burnrubber:

Avatar
GTPeti
Városi versenyző
Hozzászólások: 3325
Csatlakozott: 2008.05.19 9:33

Re: Totalcar Trackday, SK, 2012.03.10

Hozzászólás Szerző: GTPeti » 2012.03.21 9:25

Cikk a totalcarrol. Gördítsétek a végére, külön képet kaptunk :taps:

http://belsoseg.blog.hu/2012/03/20/paly ... aign=index" onclick="window.open(this.href);return false;



Avatar
GTPeti
Városi versenyző
Hozzászólások: 3325
Csatlakozott: 2008.05.19 9:33

Re: Totalcar Trackday, SK, 2012.03.10

Hozzászólás Szerző: GTPeti » 2012.03.22 9:28

Köszi!!!!

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22145
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Totalcar Trackday, SK, 2012.03.10

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2012.08.09 7:58

Buick Bandi képei:







További képek itt.

Válasz küldése