Érdekes lehet... eladó autók

Autót vagy alkatrészt keresők - kínálók területe

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
GTPeti
Városi versenyző
Hozzászólások: 3325
Csatlakozott: 2008.05.19 9:33

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: GTPeti » 2013.01.17 13:14

Ha valaki különleges Fox-ot szeretne.

Az EKautó kínálatából:

http://www.ekauto.hu/cars/ford_mustang_ ... r.212.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
GTPeti
Városi versenyző
Hozzászólások: 3325
Csatlakozott: 2008.05.19 9:33

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: GTPeti » 2013.01.17 14:39

Klassz honlap:

Sok szép és jól kinéző autó. (Csak csendben jegyzem meg, hogy a személyes kedvencem az 528-as Hemi motorral szerelt Road Runner :oops:

http://volocars.com/inventory.php?show= ... ar&d=backw" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Alien
Úrvezető
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2007.07.26 14:49
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: Alien » 2013.01.17 22:28

A bordó Bronco-t régóta nézegetem. Sajnos opcióként a 4 ajtó nekem szempont volt. De tényéeg nem merengek a múlton. Ma döntöttem, remélem, jól. Somi azt írta a V8-on, hogy ezzel is jöhetek cruising-ra. :) Nem voltam már vagy két éve. :( Szóval: 5.2, V8, 96-os Grand Cherokee Limited. Új váltó és osztómű (decemberben felújítva, még garanciális), rettenet drága gázrendszer, (ezel már kitesznek egy közepes állapotú csirkét árban) egy valag új, beépített alkatrész (hidrotőkék, poliuretán szilentek, vízpumpa, első féltengelyek meg még ki tudja mi). Hát, remélem, ezekkel nem lesz gond egy ideig. A küszöbön vannak rozsdapöttyök, ahogy a felvert kavicsok lerántották a festéket. Ezeket majd kezelem. A klíma asszem nem megy. Olajfolyás sehol. Egyenesfutás rémes (ezt mondjuk tudtam). Ja, a színe fehér. Emiatt eléggé szkepitkus voltam, de mikor élőben megláttam, levett a lábamról. Jól néz ki fehérben is. Hát, kb ennyi. Egyszer megmutatom. :)
Alien


Avatar
GTPeti
Városi versenyző
Hozzászólások: 3325
Csatlakozott: 2008.05.19 9:33

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: GTPeti » 2013.01.18 9:01

Gratulálok! Várunk a Cruisingokon!

Avatar
Junior
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 790
Csatlakozott: 2012.06.18 8:55
Tartózkodási hely: BPC

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: Junior » 2013.01.18 9:13

Alien írta:A bordó Bronco-t régóta nézegetem. Sajnos opcióként a 4 ajtó nekem szempont volt. De tényéeg nem merengek a múlton. Ma döntöttem, remélem, jól. Somi azt írta a V8-on, hogy ezzel is jöhetek cruising-ra. :) Nem voltam már vagy két éve. :( Szóval: 5.2, V8, 96-os Grand Cherokee Limited. Új váltó és osztómű (decemberben felújítva, még garanciális), rettenet drága gázrendszer, (ezel már kitesznek egy közepes állapotú csirkét árban) egy valag új, beépített alkatrész (hidrotőkék, poliuretán szilentek, vízpumpa, első féltengelyek meg még ki tudja mi). Hát, remélem, ezekkel nem lesz gond egy ideig. A küszöbön vannak rozsdapöttyök, ahogy a felvert kavicsok lerántották a festéket. Ezeket majd kezelem. A klíma asszem nem megy. Olajfolyás sehol. Egyenesfutás rémes (ezt mondjuk tudtam). Ja, a színe fehér. Emiatt eléggé szkepitkus voltam, de mikor élőben megláttam, levett a lábamról. Jól néz ki fehérben is. Hát, kb ennyi. Egyszer megmutatom. :)
Grat hozzá! ;)

Kép

Avatar
John Deere
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1156
Csatlakozott: 2010.01.07 10:42
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: John Deere » 2013.01.18 14:06

Úúúú, Gratula, nekem is tetszenek a csirkék. :klassz:

Avatar
Alien
Úrvezető
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2007.07.26 14:49
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: Alien » 2013.01.18 17:32

Köszönöm, köszönöm! :) Remélem, mihamarabb csatlakozhatok a cruising-hoz így, off-ként. Nagy szívfájdalmam, hogy nem fér be a garázsba. Slankabb motort kellene venni. Vagy nagyobb garázs kell.
Alien

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22147
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2013.01.19 16:17

A csirkét kéne lecserélni ilyenre, oszt akkor nem lesz helygondod a garázsban. :monokli:

Avatar
GTPeti
Városi versenyző
Hozzászólások: 3325
Csatlakozott: 2008.05.19 9:33

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: GTPeti » 2013.01.25 9:27

Ford Cougarokról tudtok valamit?

Feleségemnek nézegetünk autót, eddig elsősorban 1-3 éves, városi autókat néztünk (Nissan Micra, Peugeot 207, 208, Nissan Juke, Kia Cee'd), de ma reggel láttam egy Cougart, ment előttem az utcán és nagyon megtetszett.
Rákerestem a használtautón, még ez tűnt a legjobbnak:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/co ... ta-5806453" onclick="window.open(this.href);return false;

A másik 4 még olcsóbb volt. Ezeknél az olcsó ár azért van, mert annyira ócskák, vagy mert ismeretlen modellek Magyarországon és az ismeretlenség meg a V6-os motor miatt így árazta be a piac? Elképzelhető, hogy van ezeknél fiatalabb, szebb állapotú, csak keresgéljek kitartóan? Vagy, ne szeressek bele a szép formába és maradjon egy 1-3 éves, még garanciális kisautó?

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: somi » 2013.01.25 20:12

Na most akkor ésszerűen választunk, vagy megyünk a tetszés után? :monokli:

Nem kifejezetten hasonlítható össze az eddigi nézelődés ezzel a cougarral. Amúgy lövésem sincs milyenek ezek, valami mondeo-szerű motor van benne vajon? Ám abban biztos lehetsz, hogy

1. nem fogják javítani bármelyik sarki szervizben
2. nem lesz hozzá polcon alkatrész
3. ne törd össze, mert kaszni alkatrész végképp nem lesz sehol
4. nem tudod eladni a büdös életben, lásd az általad linkelt kb 1 éves hirdetést

Szóval itt az a kérdés, kell-e még egy hobbiautó, vagy olyan kell, ami elvisz szépen a-ból b-be évekig, gond nélkül.

De ne mondd már, hogy ezt neked magyarázni kell :bakker: :mrgreen:

Amúgy nekem is tetszik, a múltkor tettem is ajánlatot egy enyhén sérült osztrák darabra, de nem adták el nekem.

Avatar
GTPeti
Városi versenyző
Hozzászólások: 3325
Csatlakozott: 2008.05.19 9:33

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: GTPeti » 2013.01.26 11:21

Ezt kedvező kompromisszumnak tartottam a napi használat es a hobbi auto között.
Azóta beszéltem Oszival, nem szabad ilyet venni, mert rengeteg elektronikai gond van velük.
Marad a fiatal kisautó.

Avatar
ben88
Úrvezető
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: 2011.12.14 21:19
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: ben88 » 2013.01.27 19:36

Beszéljetek le róla. Vagy rá. Nem tudom eldönteni hogy ez most jó-e nekem, vagy egy óriási ön-tökönlövés, de nagyon megtetszett. :monokli:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/ex ... or-6539190

Usa kiadás, 3 ajtós, csak hátsókerekes, terepjárónak látszó tárgy.
Terepszekrény, légrugók, meg első hajtás nincs ami széthulljon, és talán nem is olyan szomjas. Terep felejtős, de tetszik hogy magas és nem elsőkerekes.
A gyengébbik, jóval kevésbé problémás OHV cologne 4.0 v6 és a szintén kevésbé problémás 4 gangos 4r55e váltó van benne.
Gittből akad rajta rendesen, elején kissé érdekesen állnak az elemek, fényezés néhány elemen nem szép, szélvédő kéderek jó vastag fekete szilóval beragasztva, szóval átélhetett ezt-azt.
Létraalvázas, úgyhogy ez inkább esztétikai kérdés.
Klíma nem kapcsol, ford.számmérő nem mutat, amennyire ki tudtam próbálni a többi extra működik és nincs belül lelakva.
Szép hangja van, könnyen indul, motorjából nem folyik semmi, még a check engine is elalszik.
Ára erősen képlékeny lefelé. Napira használnám, de csak havi max. 1000 km amit mennie kellene.

Avatar
Silver Ghia
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1353
Csatlakozott: 2008.08.15 8:36
Tartózkodási hely: Piliscsaba

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: Silver Ghia » 2013.01.27 20:06

ben88 írta:Beszéljetek le róla. Vagy rá. Nem tudom eldönteni hogy ez most jó-e nekem, vagy egy óriási ön-tökönlövés, de nagyon megtetszett. :monokli:
Szerintem ne! Elég a Mustang is szerelni valónak!

Avatar
ben88
Úrvezető
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: 2011.12.14 21:19
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Érdekes lehet... eladó autók

Hozzászólás Szerző: ben88 » 2013.01.27 20:45

Hát ha azt ennyiből tartósan megbízhatóra meg lehetne csinálni, akkor nem lenne kérdés hogy inkább azt fejezném be. Ahogy szedem szét, úgy jönnek elő sorban a problémák. :(
És még a másik motorba bele se néztem.

Válasz küldése