15.ACCH találkozó Dunaújváros 2009.06.12-13-14.

Rendszeres összejövetelek, alkalmi találkozók itthon és külföldön

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
Chopper
Úrvezető
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2009.04.20 15:19
Tartózkodási hely: Bátaszék

Hozzászólás Szerző: Chopper » 2009.06.10 21:05

somi írta:
TomiTomi írta:És hol a MOL kút a térképen? :sallala:
Majd Stang rárajzolja, ő tudja, hol van :) Én még az életben soha nem voltam Dunaújvárosban :roll:
Sominak rajzoltam egy térképet... tudom szép lett... :)

Kép

Ha Budapestről érkezel a 6-os úton akkor az adonyi leágazásnál látni fogsz majd egy kegyetlenül nagy gyárat HANKOOK felirattal... "bízz magadban meg az erődben" jó helyen vagy. ;)
A Hankook gyár mellett elmész, ott van egy ilyen "nonfiguratív cumó" rozsdás lemez tákolmány... ott letérsz a 6-os útról a Magyar útra.
A Magyar úton végigmész, van egy vasúti átjáró, az után kb. 100 méterre kanyarodj le a Tisza utcára a római fürdő mellett.
Onnan már csak kövér gázzal driftelni kell a hosszú jobbos kanyarban (ez kötelező!) :monokli:
A jobbos kanyar után már Dunaparti út van... Megérkeztél! ;)
Újratervezés... Újratervezés... :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chopper 2009.06.11 3:46-kor.
[url=http://www.ford-cruising.hu/gallery/thumbnails.php?album=46]'95 Ford Mustang 3.8 (kunokb)[/url]

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2009.06.10 21:32

Kafa :roll: Majd előreküldöm a Zuramat, hadd tájékozódjon ő inkább :D

Avatar
somi
Városi versenyző
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2007.11.01 22:36
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: somi » 2009.06.11 16:50

Tűzvédelmi info :( : Nem lehet nyílt lángot használni, csak villanyt.

Leporolom az eddig sose használt villanygrillt. :roll: Már ha bírni fogja az elektromos hálózat a sok villanycuccot. Különben mehetünk a mekibe :monokli:

Avatar
doGmAI
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1228
Csatlakozott: 2007.08.28 11:42

Hozzászólás Szerző: doGmAI » 2009.06.11 21:10

Na! Levagytok ugatva :) Csak, hogy itt is legyen ilyen :)

Az a lényege a dolognak, hogy aki volt régen Duanújvárosban, az se gondolja, hogy olyan könnyedén meg fogja találni a helyet, ugyanis azt a kis aljasságot csinálták idénre, hogy a tábor nem Pentele városrész felől közelíthető meg, hanem a Város túlsó fele felől, majdnem a Vasműtől.

A dolog lényege, hogy be kell menni a Dunaújváros észak, vagy Vasútállomás című leágazásnál. Menj be ezek után egészen a város közepéig. Ahol már bárhova nézel, mindenütt csak az 50-es éveket látod, akkor bent vagy a város központjában. Gyönyörű, kétszer három sávos út lesz előtted keresztben, amin a kutya sem jár. Itt jobbost dobsz, és addig mész, amíg meg nem látod, hogy egy HBH Sörfőzdét reklámoznak (remélem még megvan, és remélem még reklámozzák) Itt egy lámpás kerreszteződésnél balra fordulva tudzs eljutni arra az utacskára, ami a part felé visz. Erről ismét balra lehet majd megtalálni azt a kis utacskát, ami kimondottan a parti út lesz.

Keressetek rá a Dunaújvárosi Szoborpark adataira és ott keressetek egy szobrot, ami egyértelműen egy "V" betű (meg szürke-narancssárga volt, amikor utoljára láttam) A hagyományok szerint ennek a szobornak a tövében volt a találkozó. Ezt egyébként amerikai autósnak tényleg illik tudni :)

Avatar
Chopper
Úrvezető
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2009.04.20 15:19
Tartózkodási hely: Bátaszék

Hozzászólás Szerző: Chopper » 2009.06.12 20:09

A dogok úgy alakultak hogy a szombati nap ugrik... :?
Helyette megyünk vasárnap, a csoportos krúzról lemaradunk, meg mindenről szinte... :|
Remélem vasárnap lesztek, lesznek még emberek.
:roll:
Izzítjuk a gépet, olajcsere megvolt, holnap kitakarítom, lemosom. ;)
Jó szórakozást kívánok mindenkinek, TomiTomi-nak meg sok szerencsét a versenyen! :klassz:
[url=http://www.ford-cruising.hu/gallery/thumbnails.php?album=46]'95 Ford Mustang 3.8 (kunokb)[/url]

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2009.06.12 21:33

Jajj bazz, pedig tényleg örültem, hogy ott lesztek... hát így nem fogunk találkozni :?

Next time...
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2009.06.13 4:37

Hőgyek-urak...

ha esetleg valaki reggel jönne, csak eddig nem kommunikált...
8-1/4 9 között találkozunk a Lurdynál... a 6oson megyünk (nem autópályán)
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
szireta68
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2008.09.07 21:06
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: szireta68 » 2009.06.14 14:40

hölgyek, urak!
ezen is túl vagyunk, sajnos...
nagyon jó volt, a hely nagyszerű: Duna part, árnyas fák, nagy füves területek, szuper volt :klassz:
nagyon jól éreztük magunkat, jó volt a péntek esti 'rockinrckats' buli, bár a színpad óriási volta miatt a srácok nem nagyon tudták bejátszani a nagy teret, de még így is szuper volt
szép ótók, kedves emberek, mi kellene még más
a szervezőknek külön dícséret a helyi komfort megteremtéséért, a zuhanyzó-konténer, mobil kézmosók, mobil pisszuár stb. nagyon jók voltak

special thanks for the:

-Jóistennek a szép időért,
-Papamacinak az asztalért,
-Somiéknak az asztalért, a kalapácsért
-Zsozsonak a finom boráért
-Stangnek a fényképekért
-GTPetinek a felvonuláson végzett fuvarozásért
-és mindenki Másnak is a jó hangulatért!!!!
remélem senkit nem felejtettem ki!!!
KÖSZÖNÖM!!!
remélem jövőre is lesz itt találkozó :lecileci:

Avatar
doGmAI
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1228
Csatlakozott: 2007.08.28 11:42

Hozzászólás Szerző: doGmAI » 2009.06.14 19:22

szireta68 írta:
special thanks for the:

-Jóistennek a szép időért,
......

Igazán nincs mit :)

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22145
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2009.06.14 19:22

@szireta: S mi van azokkal, akik telefonszámokkal láttak el?! :P

Avatar
doGmAI
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1228
Csatlakozott: 2007.08.28 11:42

Hozzászólás Szerző: doGmAI » 2009.06.14 19:24

Mint kiderült, a HBH sörözőből valami PVC árusító bolt lett. A kétszer 3 sávból csak kétszer két sávot találtam. Amúgy tök jó volt a leírásom :)

Avatar
szireta68
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2008.09.07 21:06
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: szireta68 » 2009.06.14 19:51

TomiTomi írta:@szireta: S mi van azokkal, akik telefonszámokkal láttak el?! :P
:roll: :?:

Avatar
Chopper
Úrvezető
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2009.04.20 15:19
Tartózkodási hely: Bátaszék

Hozzászólás Szerző: Chopper » 2009.06.14 20:04

Megérkeztünk...
Nagyon jó volt a tali, rosszabbra számítottam - mivel az utolsó napra mentünk azt hittem hogy senki sem lesz már ott - de kellemeset csalódtam!;)
Itt keménykedtem a fórumon a térképpel meg az útvonallal, szerintem mi tévedtünk csak el egyedül... :rofl: de odaértünk! :chachacha:
Találkoztunk a Ford Cruising-os tábor egy részével és még sok rendes és kedves emberrel! :klassz:
Fényképezgettünk, ámultunk, bámultunk és beszélgettünk...
Találkoztunk egy '95 Ford Mustanggal (5.0, kéziváltó, piros:)), később a gazdáját is megtaláltuk, majd 2,5 órát beszélgettünk...
Az a Stang olyan állapotban volt, hogy leesett az állunk! :leesettall:
Mindenhol megvizsgáltuk, a hibátlan belső rész fekete volt, karosszéria makulátlan...
A tulaj egy fiatal srác, nagyon rendes és barátságos volt... elmondta nekünk hogy eddig milyen projekteket csinált (kipufogórendszer, HI-FI rendszer) és még milyen igényes dolgokat szeretne (ültetés, felni, spoiler szett (ebböl a visszafogott változat)), mindenből a legjobb minőséget nézi és fontos neki hogy a gyári jellege az autónak megmaradjon! :klassz:
Végül ajánlottam neki a Ford Cruisingot, - azt mondta hogy hallott már róla - mert itt nyugodtan kérdezhet mindent és jó a társaság! ;)
Megosztottuk tapasztalatainkat egymással, MAF szenzorral kicsit felpiszkáltuk... :twisted: azt mondta hogy ez lesz az első ahogy hazaér, második hogy beregel az oldalra... ;)
Majd rakok fel képeket!
Jól éreztük magunkat és érdemes volt elmenni! :fc:
[url=http://www.ford-cruising.hu/gallery/thumbnails.php?album=46]'95 Ford Mustang 3.8 (kunokb)[/url]

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22145
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2009.06.15 5:49

Ha küldtök nekem képeket, nyitok egy képtárat Dunanewnak. (Tudok FTP hozzáférést is adni, ha sok képről lenne szó.)

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2009.06.15 6:01

Nah... Tényleg jó volt Dunanyú. Régen is jó volt, most is ;)

Először is, eltévedtünk GTPetivel... de csúnyán... nem ezért mert bénák vagyunk, hanem mert Somira hallgattunk :mrgreen: Nyugi Somi, azé' szeretünk... De akkó most mondom, hogy nincs Shell kút sehol a környéken.... Szerintem 2020ig kereshettünk vóna :monokli:

Végül is utána már egyszerűen bejutottunk.

Az első... A VCars-on örök vita tárgya a belépő, mert sokan, csak egy napra, fél napra tudunk menni... most volt nappali jegy, napi jegy... teljesen korrekt volt ;)

Előre is megjegyzem, hogy ezerszer megfogadtam, hogy mostmár lent fogok aludni legalább egy éjszakát.... közeleg az idő :monokli:, jó ez a csapat :klassz:

Na szóval, Cruisingosok egy helyen, nem szeparálódva senkitől... ezért rögtön fel is tűnt, hogy Truck1Gyuri szombaton már fél11kor nem volt szomjas... és szvsz jó sokáig nemszomjas maradt :monokli:
Aztán az is, hogy a szpíker Gyuri szintén nem szomjas... sőt, nagyon nem az :mrgreen:
Aztén jött Fölesz... ő se nem volt szomjas... jó fej, de nem szomjas... így aztán meg kellett innom vele egy szomjoltó Tequilát... de bazz, azt hittem kiszúrhatok vele, amikor azt mondtam tekilát iszok... és bazmeg, ott volt a "Hintalóellátó" hátúljában :mrgreen: Szesztestvír, mi??? Fazsom :mrgreen:

Naszóval déluátn négyig kb 3 autót láttam... az egyik Trafóé :mrgreen: A típus ismerős, valahol már láttam :monokli: Másik iNTi ETC-je :rrr:

Harmadik Föleszé, amihez eddig még nem volt szerencsém :monokli: Fölesz 16collos fekete lemezfelnije überfasza :klassz:, de még tovább lett bolondítva egy vékony piros csíkkal a felni szegélyén... Nagyon dögös lett :rrr:

Örűtem, hogy Trafóval (már nem örülök :monokli:) végre személyesen is, "kistrafóról" zseniális képek születtek, este megpróbálom feltolni őket.

Naszóval 4re jutottam oda, hogy elindultam körbenézni... sok autó... nagyon is sok autó. És tényleg minden... sőt, volt 1-2 olyan is, amit még eddig nem...

Ahhoz képest kevés kép készült, de sajna eldumáltuk az időt :monokli:
Zsírsárkány papamaci gázos sütője... És meg kell jegyeznem Somiék sátorrendszerét is, ami akár egy kis Aggtelek :monokli:
Ehhez képest egy lakókocsi hót unalmas...

-Somi,hozd már ki azt a Fordos könyvet, amit Tibi500cid-től szippantottál fel petákokért...
- Mingyá hozom...
Fél óra múlva:
- Na mi van Somi, ennyire félted, azé hozhatnád...
- Hoznám vazz, hoznám, de fél órája bolyongok ebben a kúva nagy útvesztőben, de 5perc és kijutok vele :monokli:

Na szóval, vót nem messze egy pisilde is, nem kellett több napos túrát tenni szükség esetén...

Aztán mi volt máég... csaptunk egy kis esti fotózást Szireta Caddyjével... lett 1-2 jó kép, és egy szuperzseniális is, ami egy tökéletes hokkedli-állványról készítettünk :rrr:

Aztán ettünk lángost, ami jó volt... Lángos rulz :rulez: És hallgattunk Zorral-t... az is jó volt.
Este 11kor indultam haza, 1/4 1-re érkeztem meg, de gyakorlatilag non-stop harcban voltam az elalvással... Péntek este 1órát aludtam, és annyira monoton volt az út annak ellenére is, hogy nem az M6-on mentem, hogy volt 1 pont amikor azt mondtam félre állok és alszok egyet.
Ijesztő volt... de nagyon.

Nagyon jó buli volt... csak a porba tudnék belekötni, meg abba az 1-2 faszkalapba, akik a poros úton 1000el szabva még nagyobb mocskot csináltak... kiemelten szomorú, hogy az egyik renitens "porbanbörnölő" egy Capri volt :roll:

Sokan voltunk, de nem elegen :monokli: Hagy ne soroljam kikkel találkoztunk, mi tettünk, mert 'mit tettünk, az nagy tett vót :monokli:
De sokan voltunk a fórumról ész szvsz szinte mindenkivel találkoztam is... Szóval egy "big hi" mindenkinek :wave:

Nah, remélem jövőre is lesz, és akkó ott leszünk :klassz:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Válasz küldése