Dodge Challenger 2008-

Ha épp nem amerikai Fordról akarsz beszélgetni, akkor annak itt a helye

Moderátorok: TomiTomi, StangMan

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22145
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2008.02.26 8:20

Már megint provokál ez a dzsemes. :mrgreen:

De tudod mit, Lömi, ha veszel egy ilyet, akkor is jöhetsz velünk krúzolni. Elnézzük neked, hogy nincs izlésed. :P

Avatar
LeMans67
Városi versenyző
Hozzászólások: 2314
Csatlakozott: 2007.07.03 7:34

Hozzászólás Szerző: LeMans67 » 2008.02.26 8:36

StangMan írta:Ezt hol is írtam ? :nemtom:
StangMan írta:Én nem hadakoznék ellene... Egy jó kis SX4 vagy Mondedo helyett
Talán erre célozhattam nem?

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22145
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2008.02.26 8:43

De nem azt írta, hogy GT500 helyett. ;)

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2008.02.26 8:59

Akkor magyaráznám Löminek :gonosz:

Az ilyen kis pudva európai napi szarok helyett elfogadnám szó nélkül (elnézést a Mondedó és SUX4 tulajoktól a nyomatékosítás kedvéért használt nem odaillő jelzőért)
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
LeMans67
Városi versenyző
Hozzászólások: 2314
Csatlakozott: 2007.07.03 7:34

Hozzászólás Szerző: LeMans67 » 2008.02.26 9:03

TomiTomi írta:De nem azt írta, hogy GT500 helyett. ;)
Hát pedig én ezt venném, tudom szégyen, de nekem jobban bejön mint a Mustang. Bár, ha lesz Cuda, akkor az, mert az még sem csak egy Dodge.. :P

Még jó hogy nem fenyeget ez az autót veszek veszély...

Avatar
Bandit
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2007.07.03 16:22

Hozzászólás Szerző: Bandit » 2008.02.27 11:21

LeMans67 írta:
TomiTomi írta:De nem azt írta, hogy GT500 helyett. ;)
Hát pedig én ezt venném, tudom szégyen, de nekem jobban bejön mint a Mustang. Bár, ha lesz Cuda, akkor az, mert az még sem csak egy Dodge.. :P

Még jó hogy nem fenyeget ez az autót veszek veszély...
Persze, de Te tök :hulye: vagy.

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2008.02.27 12:11

:taps:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
LeMans67
Városi versenyző
Hozzászólások: 2314
Csatlakozott: 2007.07.03 7:34

Hozzászólás Szerző: LeMans67 » 2008.02.27 13:39

Bandit írta:Persze, de Te tök :hulye: vagy.
Bandit: nem hinném, hogy ez korrekt vélemény volt részedről, humornak fórumon LEÍRVA meg erős! Ezt néha észrevehetnéd...



Én nem vagyok elfogult Ford-os :D . Látom azt, hogy vannak más autók és észre veszem, hogy a Ford sosem volt egy élenjáró gyár, bár ettől még sok autójuk tetszik (igen volt pár egészen jó modelljük, szoktam is róluk áradozni :!: ). A Mustang szép autó, jó autó, de TÖMEG gyártott olcsó gép, még az első generációs is, ami "A MUSTANG" (pedig nagyon szeretem, de ettől még tisztán látok). A GT500 is egy aranyos autó, de még cégen belül is ott a Ford GT ami 100x jobb. Külső gyártokkal meg nem vethető össze egy "modern" merevhidas "játék autó", amikor már mindenki független felfüggesztéssel gyárt gépeket (FPV OZ-k is tudják ezt, de amcsik nem).

A Cuda anno nem volt összehasonlítható a Mustanggal, igaz drágább is volt, de sokkal komolyabb gép minden tekintetben. Én szerintem ma is az, de ez egy vélemény. A Challenger Hemi blokkal egy legenda volt és ráadásul még ezt az erőforrást is modernizálták az új géphez.

Most biztos jössz majd minden más szöveggel, de ezek tények. Ráadásul OFF topicba írva. Szerintem érdemes látni, hogy vannak más konkurens gépek és jó dolog ezekkel összehasonlítani a fórum FŐ témáját a Ford-ot. A hibákat elkell ismerni, látni kell, mert attól hogy azt mondom nincs, még van, max nem akarom látni...

Avatar
Bandit
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2007.07.03 16:22

Hozzászólás Szerző: Bandit » 2008.02.27 14:25

LeMans67 írta:
Bandit írta:Persze, de Te tök :hulye: vagy.
Bandit: nem hinném, hogy ez korrekt vélemény volt részedről, humornak fórumon LEÍRVA meg erős! Ezt néha észrevehetnéd...
Nem korrekt, de helytálló. Egyébként nem írtam, hanem smile-val jelöltem, amit lehet finomabbn is és durvábban is érteni, rád bízom.

LeMans67 írta: Én nem vagyok elfogult Ford-os :D . Látom azt, hogy vannak más autók és észre veszem, hogy a Ford sosem volt egy élenjáró gyár, bár ettől még sok autójuk tetszik (igen volt pár egészen jó modelljük, szoktam is róluk áradozni :!: ). A Mustang szép autó, jó autó, de TÖMEG gyártott olcsó gép, még az első generációs is, ami "A MUSTANG" (pedig nagyon szeretem, de ettől még tisztán látok). A GT500 is egy aranyos autó, de még cégen belül is ott a Ford GT ami 100x jobb. Külső gyártokkal meg nem vethető össze egy "modern" merevhidas "játék autó", amikor már mindenki független felfüggesztéssel gyárt gépeket (FPV OZ-k is tudják ezt, de amcsik nem).

A Cuda anno nem volt összehasonlítható a Mustanggal, igaz drágább is volt, de sokkal komolyabb gép minden tekintetben. Én szerintem ma is az, de ez egy vélemény. A Challenger Hemi blokkal egy legenda volt és ráadásul még ezt az erőforrást is modernizálták az új géphez.

Most biztos jössz majd minden más szöveggel, de ezek tények. Ráadásul OFF topicba írva. Szerintem érdemes látni, hogy vannak más konkurens gépek és jó dolog ezekkel összehasonlítani a fórum FŐ témáját a Ford-ot. A hibákat elkell ismerni, látni kell, mert attól hogy azt mondom nincs, még van, max nem akarom látni...
Szerintem a Challenger egy kiválló COUPE volt. Ennek itt kb. annyi köze van hozzá, mint egy '67-es GTO-nak egy '74-eshez.

A Ford vezető gyártónak számít. ;)

Érdemes észre venni a konkurenciát és össze is lehet hasonlítani a "FŐ témát" velük, de állandóan szarozni a fórum témáját nem.. khmm... "illik".

Néha észre kéne neked is venned, hogy a "tréfás" hangvételű beszólásaid másoknak tán nem annyira jönnek be.

Avatar
LeMans67
Városi versenyző
Hozzászólások: 2314
Csatlakozott: 2007.07.03 7:34

Hozzászólás Szerző: LeMans67 » 2008.02.27 16:36

Bandit írta:Nem korrekt, de helytálló. Egyébként nem írtam, hanem smile-val jelöltem, amit lehet finomabbn is és durvábban is érteni, rád bízom.
Ha ezt helytállónak érzed :banghead: , akkor rendben van, elfogadom a véleményed rólam, végül is EZ téged minősít. NO COMMENT...
Bandit írta:A Ford vezető gyártónak számít. ;)

Érdemes észre venni a konkurenciát és össze is lehet hasonlítani a "FŐ témát" velük, de állandóan szarozni a fórum témáját nem.. khmm... "illik".

Néha észre kéne neked is venned, hogy a "tréfás" hangvételű beszólásaid másoknak tán nem annyira jönnek be.
A nagyhármak közül mindhárom vezető gyártó, bár lassan elverik őket a feltörekvő külföldiek. Én ezt nem vontam kétségbe, így ezek szerint nem vetted a lényeget, de mindegy...

Feléd nem nagyon voltak élcelődéseim, ami talán nem is véletlen, mert a humort venni is kell. Ami feléd ment az mindig humorba bújtatott igazság volt...



Nem írtam és nem minősítettem szóban az EDDIGI dolgaidat, de nálam kihúztad a gyufát. A legtisztább, ha nem reagálok ezentúl semmit. Sosem veszed észre minek hol a határa és ha a szoba közepére köpsz, nincs benned annyi vagányság, hogy azt mond, bocs, elnézést a neveletlenségért...itt megtehetted volna :(

Avatar
TomiTomi
Admin
Hozzászólások: 22145
Csatlakozott: 2007.05.23 20:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TomiTomi » 2008.02.27 21:34

A friss, áprilisi ;) Winding Road-ban cikk van az új Challenger SRT8-ról.

Avatar
Bandit
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2007.07.03 16:22

Hozzászólás Szerző: Bandit » 2008.02.29 17:48

LeMans67 írta: Ha ezt helytállónak érzed :banghead: , akkor rendben van, elfogadom a véleményed rólam, végül is EZ téged minősít. NO COMMENT...


A nagyhármak közül mindhárom vezető gyártó, bár lassan elverik őket a feltörekvő külföldiek. Én ezt nem vontam kétségbe, így ezek szerint nem vetted a lényeget, de mindegy...

Feléd nem nagyon voltak élcelődéseim, ami talán nem is véletlen, mert a humort venni is kell. Ami feléd ment az mindig humorba bújtatott igazság volt...



Nem írtam és nem minősítettem szóban az EDDIGI dolgaidat, de nálam kihúztad a gyufát. A legtisztább, ha nem reagálok ezentúl semmit. Sosem veszed észre minek hol a határa és ha a szoba közepére köpsz, nincs benned annyi vagányság, hogy azt mond, bocs, elnézést a neveletlenségért...itt megtehetted volna :(
Magyarázkodni nem fogok. Magyarázni sem, mert az vitát szül. Ha nem veszed ki a lényeget akkor minek is?
Felhúztad az orrod, pedig nem gondoltam ezt annyira véresen. De bocsánatot nem fogok kérni, mert jogosnak érzem amit írtam.
Ha neked így megfelel akkor legyen.
Kedvellek, de túlélem ha nem szólsz hozzám. Csak továbbra is ilyen felnőttesen!

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2008.02.29 20:25

Bandit te seggbe leszel rúgva, Lömi te meg ne vedd véresen komolyan... tudod, hogy a Bandithoz tágtűrésűnek kell lenni :buttkick: :monokli:

Ja és megyünk és szét is szerejjük a Mustangodat :mech: :mrgreen:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
StangMan
Admin
Hozzászólások: 7076
Csatlakozott: 2007.06.06 10:09
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: StangMan » 2008.02.29 20:26

Ja, és az operációt a Tomi vezényli le :hmm: :halal:

:monokli:
-= '87 Ford Mustang GT =-

Enyém volt a -= Millenium Falcon =- is, de eladtam egy csávónak akinek volt egy bazi nagy, szőrös majma...
állítólag lenyomták vele a Birodalmat :sziapici:

Avatar
Bandit
Kényelmesen krúzoló
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2007.07.03 16:22

Hozzászólás Szerző: Bandit » 2008.03.03 8:02

StangMan írta: :blah:
Az ominózus beszólásom még te is megtapsoltad... 8)

Válasz küldése